Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem beszélget senkivel...

Miért nem beszélget senkivel a konditeremben?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja elkezdett járni a terembe egy srác, mindig bejön, köszön, ha végzett köszön és elmegy.


Mivel ez egy kis város konditerme ráadásul reggelente járunk edzeni, ezért van egy megszokott kör akik járnak, mindenki dumál edzés közben mindenkivel, kivéve ez a gyerek aki végig csendben edz mint valamilyen antiszociális, többen már nem is köszönnek neki mert teljesen úgy néz ki mint egy antiszociális hangulatgyilkos.


márc. 27. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Seila ***** válasza:
100%

Pont ez a baj egy kisvárossal. Mindenki a másikkal foglalkozik és csak a pletyka zajlik állandóan.

Ezért éri meg máshová járni ahol senki nem ismeri egymást!

márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Neki valszeg magaba fordulo szemelyisege van. Ne itelkezz. A koszones az etikett resze,a tarsalgas konditeremben nem resze az etikettnek.
márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pár hónapja járok egy konditerembe, mindig mindenkinek köszönök, de egy ideje egy páran rondán néznek rám, nem is köszönnek vissza. Mi történhetett, én nem ártottam senkinek, nem vesztem össze senkivel, még csak csúnyán sem néztem senkire.
márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14 Kérdezőék melegek, és sajnos le akarnak ugye c..izni de te nem hagyod magad, ezért mérgesek!
márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Például mert nem extrovertált. Nem kezdeményező típus.

Magamból kiindulva nekem nincs sok barátom, társaságba sem járok, és ha el fogok járni edzőteremben ott sem togok szerintem oda menni senkihez. De még köszönni sem nagyon fogok szerintem, mert azt érezném hogy úgy sem érdeklem senkit xdd

De ha annyira zavar téged, menj oda és barátkozz te vele. Ha senki nem kezdeményez akkor semmi nem lesz soha

márc. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!