Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki próbálkozott már fogyással, de egyedül nem ment? Aki újra kezdené a közel jövőben segítséggel /társsal?

Figyelt kérdés

Van itt olyan ember, aki elkezdené közösen a sportolást , fogyókúrázást? Akár személyesen vagy neten beszélni tanácsokat adni egymásnak? (Budapesti vagyok 19/L)

Olyan embert keresek, akinek tényleg zavarja a súlyfelesleg, túlsúly, de nem kap támogatást mástól, de tenne ellene. Tudom , hogy mennyire eltudja venni az ember önbizalmát az egész. Egyedül egyszerűen nem tudom rávenni magam , hogy elmenjek kondiba.



2016. nov. 22. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvosi oka nincs, hogy nem megy? Pajzsmirigy, ilyesmi?

Először is alaposan vizsgáltasd ki magad. Utána keress fel egy dietetikust, akivel összeállítotok egy helyes táplálkozási tervet. Nálunk a városi kórházban ingyenes.

Otthon is lehet tornázni, én is azt teszem. Az miért nem jó? Ha akarod webkamerán nézlek közben. :D

2016. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meghíztál,nem tetszel magadnak.Változtatni akarsz.Nagyon jó,hogy felismerted a problémát.Lefogyni csak te magad tudsz,ne mástól várd a segítséget.Persze jó dolog ha van ,aki motiválja az embert.Egy ilyen esetben viszont ha az egyik fél meggondolja magát(nincs benne elég kitartás) vagy egyikőtöknél hatékonyabb lesz a diéta(másiknál nincs akkora látszata) akkor a másiknál benne van a pakliba,hogy feladja.Életmódot kell váltanod,millióan vannak ebben a cipőben még rajtad kívül.Nem vagy egyedül!Elsősorban a diétára kell figyelned,persze a mozgás sem maradhat el.
2016. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem ilyeneket várok. Biztos van itt olyan ember , aki beszélgetne ilyen témákról.
2016. nov. 22. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék, de nem vagyok pesti, akkor meg sokat érsz velem.
2016. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A beszélgetésen nem múlik, hogy hol laksz.:)
2016. nov. 22. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot!
2016. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én elég sokat próbálkoztam fogyással de sosem sikerült mert mindig volt aki azt mondta hogy úgyse sikerül és ez után már nem motivált semmi. Nem vagyok Pesti de ha szeretnél akkor beszélhetnénk edzésről.
2016. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon szívesen beszélnék veled. :)
2016. nov. 22. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha lenne valaki akivel együtt edzhetnék, mert bizony egyedül nem olyan jó. De sajnos egyedül csinálom az egész diétát, mert nehéz egyeztetni két ismeretlen embernek a terveket. Arról nem is beszélve, hogy nagyon nem mindegy, hogy valaki 5 kilót tart súlyfeleslegnek vagy 25 kilót.
2016. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írhattok nekem is, budapesti vagyok.
2016. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!