Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ráírnál olyan régi haverra/ism...

Ráírnál olyan régi haverra/ismerősre, akivel 10-20 éve megszakadt a kapcsolatod, de valamiért mégis jó, pozitív emlékek fűznek hozza?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor nem akarok zaklatni se senkit.

márc. 27. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Adott esetben igen.

Ha zaklatásnak érzi, akkor legfeljebb nem reagál.

márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1# Véletlenül sem akarnék. Tudom ez egy vékony jég...
márc. 27. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
bizonyára ragadós vagy ezért merült fel benned ez a kérdés , normál embereknél a következő a szitu , szeva haver mi a helyzet
márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3# Fontos nekem ez a személy.. Mintha láttam volna is ma.. De lehet csak a szemem káprázott..
márc. 27. 21:24
 5/16 anonim ***** válasza:
4: Hát de ezzel pont jó lenne ráírnod, hogy "szia nem téged láttalak XY helyen ma? Mi a helyzet?" Szerintem ez egy tökéletes lehetőség. Nekem sokszor az a gondom, hogy nem tudom mit írjak másoknak, amennyiben nem ismerem vagy nem vagyunk már beszélő viszonyban. Viszont szerintem neked itt van most a lehetőség.
márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20 évvel ezelőtti emberekre nem is nagyon emlékszem.
márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az ilyen dolgokban mindig balfasz voltam..
márc. 27. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Sztem mindenkinek jól esik ez. Kivéve persze ha udvarolni akarsz neki, az necces.
márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8# Mondd, te tudsz szöveget értelmezni? Nem udvarlásról írtam! Atyaég....
márc. 27. 23:56
 10/16 A kérdező kommentje:
8# Senki nem írt itt semmilyen udvarlásról. Régi haverról van szó a kérdésben. Fuss neki újra a kérdésnek!
márc. 28. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!