Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pozitív élmények 23 éves kor...

Pozitív élmények 23 éves kor utáni kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van itt olyan, aki tudna írni pozitív tapasztalatokat arról, hogy korábban nem nagyon voltak, de 22-23 éves kora után tudott kapcsolatokat kialakítani? Gondolok itt akár párkapcsolatra, akár baráti körre.

Rossz belegondolni, hogy ma-holnap 23 leszek, és csak laza haveri kapcsolatokat tudok felmutatni 1-2 emberrel, párkapcsolatom pedig még sosem volt, de szerintem igaz barátom sem.

Van olyan, aki hasonlóm élethelyzetben volt, de sikerült változtatnia rajta? Hogyan változtattál ezen? Szívesen olvasnék ilyen pozitív tapasztalatokat.



2021. jún. 2. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 nap mulva leszek 22,de nekem is a leghosszabb “kapcsolatom” (ha nevezhetjuk annak) par honap volt mindossze. Inkabb kavarasok,kalandok voltak,pedig jo ideje mar orulnek egy kapcsolatnak,de nyilvan nem lehet keresni vagy eroltetni ezt.


Jo a kerdes,kivancsi vagyok a valaszokra en is,mert neha azt erzem,hogy elszalad az ido felettem es azt veszem eszre,hogy 40 evesen is egyedul vagyok.:)

2021. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ismertem meg a mostani páromat, most 23 vagyok. És elég komoly kapcsolat. 😊

Illetve most 23 évesen szereztem 2 mélyebb barátságot is.

Úgyhogy nem lehetetlen, csak nyitottnak kell lenni a megfelelő emberekre. 😊

2021. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam mikor normális kapcsolatom lett végre

Ezer szempontból ordít hogy fingom sincs hogy kell kapcsolatban élni de egyre jobban megy ^^

2021. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, én is 23 vagyok, szerintem sosem voltak igazi barátaim, se kapcsolatom.
2021. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

21 éves vagyok, de nem látom esélyét annak, hogy akár csak 5 éven belül legyen párom. Fogalmam sincs, hogy mi lesz, egyre inkább szégyellem is magam emiatt.


F

2021. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!