Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdek el nevetni rossz...

Miért kezdek el nevetni rossz dolgokon?

Figyelt kérdés
Fogalmam, sincs hogy miért csinálom mindig, hirtelen jön, és ritkán .
márc. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Mert buta vagy.
márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyerekes, az igaz , de, a többi nem vagyok, szép hogy emberek szeretik játszani, a pszichológust, amikor nem is ismernek .
márc. 28. 17:37
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez csak úgy, hirtelen jön miért lennék ezért buta? És nem mindig, van olyan is hogy nem nevetek csak, nem érzek semmit, ha ilyesmit hallok semmi sajnálatot. stb max csak akkor éreznék sajnálatot, hogyha, a nagyapámmal történne valami.
márc. 28. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
6# Bocsi 5-ösnek írtam.
márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne , tessék vitázni, hölgyeim és uraim xd
márc. 28. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez előfordul más embereknél is.


Amikor az agyad nem találkozott még hasonló szituációval, vagy olyan pszichés inger éri, amit nem tud rendesen feldolgozni, akkor van, hogy az ember elmosolyodik, vagy nevet, indokolatlanul, és és kellemetlen helyzetekhez vezet.


Saját példa: egyszer újra kellett élesztenem egy embert, és hirtelen úgy elkezdtem vigyorogni közben, hogy nem lehetett lemosni az arcomról. Pedig nem örültem semminek, mert épp az életéért küzdöttünk.


Másik: öngyilkosjelöltnél voltam, mentőknek kellett segíteni. Aközben is csak vigyorogtam, sőt nevetésérzésem támadt. Pedig egyáltalán nem tartottam viccesnek, sőt oda kellett figyelnem sokmindenre.


Voltak még olyan szituációk, amikor egy komoly helyzetben elnevettem magam, csak úgy. Nem tudom, miért.


Néha a stressz ezt hozza ki az emberből.

Nem ritka jelenség.

márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!