Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandoan törvénytelen dolgoko...

Állandoan törvénytelen dolgokon jár az eszem, rossz családból jövök hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Bevallom roma származású vagyok, egy kissebb városból származom de sajnos már belátom hogy rossz emberek között voltam. Én is benne voltam dolgokban, de nem rég felkerültem pestre és van egy jó állásom de mégis van hogy még lopok kissebb dolgokat kollégáimtól vagy átverek embereket de már elegem van..meg járok érettségi előkészítőre és volt h egy társam tárcáját is elloptam az a legrosszabb tettem miota fent vagyook.

Ez a pest teljesen másmilyen más emberekkel és így jöttem rá hogy máshogy is lehet intézni a dolgokat de valahohy mindig visszajutok ebbe az életbe ahol tiszteségtelen vagyok. hogyan változhatmék meg?



2020. jan. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Akarattal. Csak így tudsz megváltozni. Engedd el a múltat és a jelenre koncentrálj.
2020. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
"Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik."
2020. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe a neten, klinikai szakpszichológust keress.Ne sima pszichológust, hanem KLINIKAI szakpszichológust, mivel a gondodban ő tud segíteni.


Az is fontos, hogy a problémádra szakosodott klinikai szakpszichológust keress fel; tehát ne olyant, aki pl anorexiára szakosodott.


És végül, ezt leírom, mert sokan félreértik, a klinikai szakpszichológus nem azt jelenti, hogy gyogyóüs vagy, hanem hogy van egy gondod, amit meg kell oldani és azzal, hogy segítséget kérsz, Te azon vagy, hogy megold a problémát.

2020. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordulj szakemberhez. Rá kellene jönnöd, hogy miért okoz örömet számodra, ha bűnt követsz el. Nekem például a becsületem megőrzése többet ér, mint egy pénztárca eltulajdonítása.
2020. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a helyedben, én kiválasztanék egy papot, és elmennék hozzá beszélgetni. Vannak Bp-en jófej és megértő papok, én ahhoz mennék, akinek a misén elhangzó prédikációja szimpatikus.
2020. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!