Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon pénz-orientált lettem....

Nagyon pénz-orientált lettem. Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Régen mondhatni elítéltem az olyan embereket, mint amilyen most vagyok. Folyton a pénz körül forognak a gondolataim, számolgatom, stresszelek rajta. Pár éve még simán adtam az utcán hajléktalanoknak pár száz ft-ot, és még jól is esett adni vagy szívesen hívtam meg barátokat ebédre stb. Ma már 100ftért is képes vagyok szólni akár családtagnak is. Szószerint szarrágó lettem, aki sajnál másoktól minden forintot. Tudom, hogy miből alakult ez ki, csak nem tudom hogyan szabadulhatnék meg tőle, mert már a környezetemet is kiakasztom ezzel. Van esetleg itt olyan, aki időszakosan nagyon rápörgött a pénztémára, de aztán sikerült ebből kijönnie? Nem akarok ilyen ember lenni.
márc. 30. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani gazdasági helyzetben ez érthető.
márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem cél, hogy te ebből kijöjj.

Ha cél lenne, alapjaiban lenne megváltoztatva az egész rendszer.

márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!