Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb gazdag ember miért...

Simon Petrikov kérdése:

A legtöbb gazdag ember miért unalmas?

Figyelt kérdés
Ha megnézed, szinte mindegyikük ugyan olyan dolgokat vesz, például a yacht-jaik és a villáik is szinte ugyan úgy néznek ki (pl. fehér bútorok, fehlr falak, fehlr szinte minden). Aki tud angolul, annak itt van ez a kép,hogy még jobban érthető legyen mire gondolok.

márc. 30. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj, lehagytam a képet, ez az: [link]
márc. 30. 15:38
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Miért irigyled a gazdagokat? Te még normálisan, helyesen se tudsz kiírni egy kérdést!

Hol van az a kép, amiről beszélsz?

Miért nem a saját életedből hozod ki a maximumot?

márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Ui. A kommentemet már elküldtem, mikor előttem tetted ki azt a hű de nagyon értelmes és "hiteles" képet.
márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezek ilyen berögzült sznob dolgok. A kevésbé tehetőseknél is megfigyelhető ugyanez. Pl ugyanolyan pázsit mindenkinél, vagy kerítés.. felénk van egy ilyen környék és tényleg baromi uncsi és tucat, hiába milliárdosok lakják.
márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mert attól még, hogy valahogy gazdag leszel, nem feltétlenül vagy kreatív. Megöröklöd az ősök vagyonát, az miért tenne kreatívvá? Sőt inkább azt tanítja, hogy semmiért sem kell megküzdened. A többi embernek viszont igen és ettől fejlődnek.

Ami még unalmas, az a gazdagoknak nyalizás. Mintha egy középszerű valaki bevédené őket állandóan, attól ő is közéjük állhatna. :D

márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ultálom a szocializmust és a kommunizmus, libertariánus minarchista vagyok, mégis unalmasnak találom a legtöbb gazdag embert, első.
márc. 30. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát valami wannabe influencer felböfögött valami bullshit-et, te meg tolod tovább úgy hogy fogalmad sincs a világról?

Ha több energiát nem is teszel a dologba, nézz meg pár ilyen luxusházas bemutatót a Spektrum-on és hasonlókon. Máris rájössz, hogy kb. semmi sem igaz a gyenge általánosításból

márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami szerinted unalmas, az szerinte nem az.
márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Fogalmad nincs, milyenek a gazdag emberek.
márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a hobbijaik/életmódjuk miatt.

Kötelező síelés, de én nem szeretem. Kötelező utazgatás, kötelező ugyanazok. A házak lehetnek ízlésesek vagy iszonyú ronda giccsesek a sok pénzből. Sokat kell takarítani a nagy házban. A kert is egyforma.

Emellett persze vannak nem unalmas gazdagok is, de ha valaki gazdag is akar maradni, annak kötelező reprezentációs köröket kell futni.

ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!