Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek min múlik az,...

Szerintetek min múlik az, hogy valakit sok vagy kevés ember szeret-e, és hogy valaki mit gondol a legtöbb emberről?

Figyelt kérdés
Szerintem a a kivételeket (gazdag, híres emberek) leszámítva azon múlik, hogy valaki mennyire hasonlít a legtöbb emberhez. Általánosságban szerintem elmondható, hogy minél jobban hasonlít valaki a legtöbb emberhez, annál többen szeretik, és annál inkább hajlandó az az ember azt gondolni, hogy a legtöbb ember kedves, és minél jobban különbözik valaki a legtöbb embertől, annál kevesebben szeretik, és annál inkább hajlandó az az ember azt gondolni, hogy a legtöbb ember bunkó.

2018. nov. 30. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Emberek vagyunk de nem hasonlítunk.

Mindenkiből csak egy van és így egyedi.


Bunkó? Te egy idióta vagy kérdező*(ne vedd magadra) na ez bunkó,igaz?


Engem ne azárt szeressenek mert hasonlítok a többi emberhez.


Én nem vagyok az a bulizós fajta illetve nem iszom le magam hányásig. Èvente 3x járok el bulizni és ott kb 3 sört megiszok és ennyi. Nem cigizek és soha nem próbáltam ki a drogot.


Szeretek túrázni és nyáron mikor van időm akkor biciklivel és egy sátorral túrázgatok. A barátaimról ez nem mondható el.

A hétvégéken hányásig isznak és csajoznak és stb.

Egyszer azt mondták, hogy csináljam én is mert ez az átlagos. Vajon tényleg ez?


Különc vagyok ezt tudom jól de egyrészt nem bánom.

Másrészt lehet, hogy ezért nem vagyok népszerű a lányoknál vagy a barátaimnál.


Nem tudom, hogy mi az igazság. De én nem akarok olyan lenni mint a többi ember, sőt hasonlítani sem akarok rájuk.


Mielőtt valaki azzal jönne, hogy többnek tartom magam másoknál az téved. Egyszerű ember vagyok csak kicsit más.

2018. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nyitott, mennyire jó beszélgetőpartner, hogyan tud másokhoz odafordulni, mennyire kedves, mennyire érzik jól magukat a társaságában...

Talán ezek befolyásoló tényezők.

2018. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs hozzá közé. Minél magabiztosabb, nyitottabb, viccesebb és kedvesebb valaki, annál többen szeretik. Az olyanokat, akik benne vannak a dolgokban, nem zárkóznak el a baromságtól, de van szívük.
2018. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"...mennyire érzik jól magukat a társaságában..."


Igen, és ez azokon kívül amiket írtál szerintem azon is múlik, hogy mennyire hasonlít másokhoz.

2018. nov. 30. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól,hogy mennyire tudnak összehangolódni egymással.Azok akik hasonló értékrendet képviselnek általában jobban összehangolódnak,akivel pedig gyökeresen eltérőt azzal nem tudnak úgy kijönni.Pl.egy szolidabb, belső értékekre igényes ember és egy hivalkodó,magamutogató ember sosem fogják egymást szívlelni.
2018. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon számít mit gondolsz a többi emberről, mert azt kisugárzod, amit magadról, azt is.

Támadási felületet adsz, ha egy réteggel szemben elitélő vagy. Teljesen biztos, hogy megtalálnak, mert felületet biztosítasz számukra.

2018. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 he84 ***** válasza:
Tévedsz 1-es válaszoló, egyáltalán nem a hányásig ivás, meg hasonlók az átlagos. Nem vagy különc, hanem csak nincsenek ilyen túlzott bulizásai szokásaid, nem jönnek neked be. Ettől még nem vagy különc. Anno nem buliztam én se, nem ittam sokat sose, nem vagyok mégse különc.
2018. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 titkoskert válasza:
74%

Az elsődleges kérdés az, hogy Te személy szerint mivel foglalkozol.

Szerethet nagyon sok ember, kérdés az, hogy tisztel is-e?!

Szerethet kevés ember, aki viszont ott lesz melletted 10 év múlva is...

Itt létezik számtalan varacio, sokan kedvelnek, amig úgy viselkedsz, ahogy nekik tetszik, vagy a saját utadat jarod.

Lehetsz egy, aki utat akar törni, és megmutatod, hogyan lehetne másképp.

Itt nincs se győztes, se vesztes.

Te vagy. A Te egyéniséged, személyiséged, empátiad.. Stb...de egy jó tanács a rómaiaktól: tartsd közel az ellensegeidet, és távolabb a szeretteidet.


Mert ha valamibe belevagsz, es osszejon, hidd el, az első sorba fognak azok állni, akiket régen barátnak hittel, de csak hasznot akarnak huzni..

2018. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez óriási tévedés... sztárjainkat sem azért szeretjük vagy szerették, mert az átlaghoz tartoztak. Pont az egyediségük az, ami vonzó.

Tapasztalatom szerint a nyitott kedves és humoros viselkedés a legkifizetődőbb. Régebben makacs kis hülye gyerek voltam karakán véleménnyel. Azóta baromi sokat változtam, tudatosan oda figyelek, hogy még gondolatban se legyen negatív véleményem másról (állati nehéz, de évek alatt, belejöhet az ember, ha alapból nem ilyen), és az ilyesfajta nyitott, kedves szeretetteljes hozzáállást mindenki szereti.


Szerintem az emberek alapvetően figyelemre és szeretetre vágynak, ezt különböző hülye módszerekkel próbálják kivívni, de ha te barátként kezelsz másokat, időseket úgy, mintha a szüleid lennének, és tényleg sugárzik az, hogy nincs benned rossz indulat - akkor fognak szeretni.


Nekem ez a tapasztalatom.

2018. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ez óriási tévedés... sztárjainkat sem azért szeretjük vagy szerették, mert az átlaghoz tartoztak. Pont az egyediségük az, ami vonzó."


Írtam, hogy a kevés kivételt (a gazdag és híres embereket) kivéve.

2018. dec. 10. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!