Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak és nők! Hogyan tekinte...

Férfiak és nők! Hogyan tekintetek az ellenkező nemre?

Figyelt kérdés

Én nőként hosszútávon nem bírok egy férfira NEM férfiként tekinteni, így semmilyen kapcsolatot nem alakítok ki velem ellenkezű neműekkel, (mivel párom van!!!) de más neműekkel sem, mert nem kedvelem az embereket.


Lényegében a párom nem ért ezzel egyet, azaz azzal, hogy ellenkező nemű barát / haver nem lehetne közömbös szexuális téren.


Ezért itt a kérdés, mindenki döntse el maga:


márc. 30. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és barátként tekintek más férfiakra
Nő vagyok és a férfi nemcsak barát lehet…
Férfi vagyok és csak barátként tekintek más nőkre
Férfi vagyok és nemcsak barát lehet…
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de egész életemben nők közt nőttem fel, családban is, barátok terén is. Szóval nyilván, szerintem létezik igaz barátság ellenkező neműek közt:D


Engem ilyenkor az érdekelne, hogy az ilyen felfogású emberek mit gondolnak a biszexuális emberekrő. Ha biszex vagy, akkor már nem is lehetnek barátaid, vagy mi?

márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Jaja.
márc. 30. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Férfiként szexpartnerként tekintek a nőkre.
márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a nőkre is; semlegesen.

A párom férfi, a csaladom, barátaim és kollégáim jelentős része is férfi és köztük is van mindenféle ember, mint a nőknél.

23/N

márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semlegesen. Mármint nem játszik érdemi szerepet az emberek neme a velük kialakított kapcsolatban.
márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik egy ferfi, akkor nem ferfikent, hanem emberi lenykent tekintek ra, es eszembe nem jut szexualis ertelemben. Ezert szeretem a ferfitarsasagot, jobbakat tudok beszelgetni veluk. No vagyok.
márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, vannak női barátaim is akiket már sokszor láttam ruha nélkül is. Természetesen barátként tekintek rájuk, de ettől függetlenül elgondolom, hogy milyen lehet velük a szex, ennek ellenére ennek a legkisebb jelét sem adom.
márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!