Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy rosszul...

Miért van az, hogy rosszul vagyok dolgoktól, hogy amit látok és hallok az más?

Figyelt kérdés

Nem merik azt a fajta igazságot elmondani amit látni is lehet. Ez miért van? Vagy úgy torzít, hogy mintha nem kellene arra emlékeznem mert lényegtelen vagy hallgat, hogy ne kelljen róla beszélni. Miért viselkedik így valaki?

Mindig elnéző vagyok és nem hápogok, de kib*asz*asnak érzem a viselkedést velem szemben.

Én sosem hazudok, nem torzítok, nem adom elő másnak. Vállalom minden tettem.



#házasság #Itt a vég?
márc. 31. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét példát tudnál mondani?

Amúgy meg: he?

márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány. Nem meri, mert mit fogsz gondolni.

Látom házasság.

Ha nem jó így, nincs belső izomzatod, nem akartok terápiára menni, akkor válás azonnal.

márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

na vajon miért nem merik pont neked elmondani?

Egyáltalán valóban bátorság kérdése csak, hogy pont veled nem oszt meg valaki valamit?

márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általánosságban is igaz ám ez a dolog. Az, hogy észlelem azon is akivel vagyok, tök fura.
márc. 31. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4: Általánosságban is áll a kérdés. Miért pont neked kellene megosztani azokat a dolgokat, amikről rébuszokban beszélsz?
márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak. Meg azért! Például segítség. Nekem, másoknak is.
ápr. 1. 06:52
 7/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Miről beszélsz kérdező?


Valaki ittas és vezet és úgy tesz, mintha józan lenne? Hát szólj neki!


Nem ártana, ha leírnád a szitut, hogy mi történt, mert így nem lehet érdemben reagálni, csak mellébeszélni.

ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egy adott dolgot beállítani mert lehetetlen. Sok-sok emlékképem van régről amik feledésbe merültek már. Azonban lehet tapasztalni máshonnan is ilyeneket. A kérdés érthető szerintem. Nem bugyután írtam. A lent lévő #jelzőket csak plussz tettm oda mert biztos van ugyan ilyenek kapcsolatokban is. Tehát konkrétumot nem írok. Azt viszont tapasztalom, hogy sok ilyen hapsi van. Meg akár nő is.
ápr. 4. 09:32
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
Kérdezni viszont nem mersz nyiltan az ilyen emberektől?
ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De igen. Pont ezért tudom, hogy másként történt dolgok voltak és máshogy van előadva.
ápr. 4. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!