Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értek az emberek nyelvén,...

Nem értek az emberek nyelvén, nem tudom hogyan kell kommunikálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nem volt ezzel probléma, sok barátom volt, aztán ahogy felnőttem elkezdtem mindent túlgondolni... most már ott tartok (húszas éveim közepén), hogy mindenben megkérdőjelezem magam, azt is, hogy mit gondolnak rólam, amikor beszélgetek átgondolom, mit hogyan mondjak, emiatt nem vagyok spontán, ami gondolom látszik is rajtam. Oda tudom visszavezetni mindezt, hogy a szüleimnek megakartam felelni, majd belekerültem egy bántalmazó kapcsolatban, kiskoromban is bántalmaztak... Ez már a múlt, így nem akarok másokat hibáztatni, inkább dolgozni szeretnék magamon, terapeuta jelenleg kizárva. Ha mégis valaki van hasonló helyzetben leírhatná neki milyen gondolatok segítettek, vagy ha ajánlana valamilyen könyvet, azt is nagyon megköszönném.
ápr. 1. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Forward: Mergezo szulok

Friedman: Felelem a sikertol

Ringer: Milliokat ero szokasok

Napoleon Hill: Gondolkozz es gazdagodj

Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai

Carnegie: Sikerkalauz

Pease: A tesbeszed enciklopediaja

Meg a rendszeres futas. Az minden lelki betegseget meggyogyit. Meg a kuzdosport hatalmasat dobott az onbizalmomon. A mult elmult. A jovod olyan , amilyenne teszed. Neked is sikerul. A legnehezebb lepest mar megtetted.

ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!