Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mértékben vesznek...

Milyen mértékben vesznek körül titeket egészséges emberek? Környezetetek jellemzően mérgező emberekből áll? Munkahelyeteken jól érzitek magatokat, vagy kegyetlen, bántó főnök és munkatársak vannak? Ismerőseitek tisztelettel kommunikálnak veletek?

Figyelt kérdés
Ti milyenek vagytok másokkal?
2023. jún. 16. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A 12 kollégám közül kb. 4 egészséges mentalitású. A többiek robotpilóta. Sajnos a fő fő főnökség rendesen próbálja kiidegelni a vezetőket, rengeteg a teher, ehhez képest a fizetés szinte alamizsna. Úgy van több, meg bónusz, ha versenyzünk.

Én leszarom, amit meg "kell" csinálni, megcsinálom. De nem keresem magamtól a munkát. Pénzt keresni vagyok ott, nem munkát. Nem sokáig tervezek ott, de hogy saját magam főnöke legyek, ahhoz van mit tanulni ott. Azt meg szeretek.

2023. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen jól érzem magam, nincs kegyetlen, bántó főnök és munkatársak. Ismerőseim tisztelettel kommunikálnak velem.
2023. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Én általában kedves vagyok, néha túlságosan is.. legalábbis én így gondolom, aztán lehet, hogy más nem.


Munkahelyen sajnos van olyan kolléga akit dilettánsnak tartok és emberileg semennyire sem tartom jó embernek. De hát ez van, a munkahely nem barátkozásra van.

2023. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy én sem vagyok 100-as. A környezetemben a munkatársaim közt rengeteg a fedélzeti problémás, de vannak egészségesek is, csak kevesen.
2023. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én azért az évek alatt igyekeztem leépíteni az olyan kapcsolataimat, amik nem egészségesek. Nyilván munkahelyen ezt nem tudom így szűrni, vannak olyan emberek, akikkel együtt kell dolgoznom. Ha valaki nem szimpatikus, akkor vele nem beszélgetek ebédidőben vagy munkán kívül az udvariasságon kívül, de mást nem tudok csinálni.

A főnököm kicsit kaotikus, de én elég simulékony vagyok és megtanultam ezt is kezelni, ahogy az előző főnökömet is megtanultam kezelni.

Ez a munkám, innen kapom a pénzt, nem fogok többet drámázni rajta, mint amennyit szükséges. Meghúzom a határokat határozottan, nem állok bele minden harcba, ha az fölösleges, nem egózok a munkahelyen, ha valami nem tetszik, ha valakinek a hangneme felém nem tetszik, azt szóvá teszem, de ameddig a munkahelyi környezet nincs hatással a munkán kívüli életemre (tehát munka után nem stresszelek a benti dolgokon) engem nem érdekel. Egyébként ezek a főnökök meg kifejezetten olyan emberek, akiket senki nem kedvel és ők se kedvelnek senkit, de engem mindegyik kifejezetten szeret(ett), szóval ez a hozzáállásom egyelőre bejött.


Egyébként meg én mindenkivel kedves és tisztelettudó vagyok, emiatt többnyire mások is azok, aki nagyon tetű ember és bunkó, azzal sem bunkózok vissza, mert az, hogy bunkó, az őt minősíti, az hogy én erre hogy reagálok, az meg engem. Rövidre fogom a beszélgetést és udvariasan lelépek :D

2023. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem komfortálodok már senkivel. S nem azért mert nem tudnék magamért kiállni, vagy magamat megvédeni, a lelki békém nem engedi. Nem fogok lesűllyedni inkább vagyok kedves mosolygós nyugis, ez sokkal nagyobb fegyver minthogy beleállok bármilyen mérgezo dologba.Természetesen megtehetném mint ahogy tettem is fiatalon, sose volt jó vége mindegy h ki nyert. Akkor még ezeket fel se vettem jól beugattam azt annyi lepergett az egész rólam főnököt, kollégákat sikerűlt felhúzni elküldeni azt a cég száján voltam h én h viselkedek😀25-30 évesen még könnyen mentek ezek a dolgok minél nagyobb volt a pof@d annál menőbbnek érezted magad mégha kirugással is járt. Ma meg már úgy vok vele h megéri? Nem. Ő nem fog változni én nem fogom megváltoztani nem is akarom se érdekem se hasznom ebből, így egyszerűbb a kedves stílust felvenni egyszerubb az életem is így🙂látják h nem vagy kapható dolgokra odébb állnak.Igazából tudok állat lenni de nincs kedvem ehhez h számomra egyébiránt jelentéktelen személyekre pazaroljam az értékes energiáimat. Egyszeruen már lexarom
2023. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon tudom kiszűrni a mérgező embereket. A barátaim közül kiszűrtem ok. A családomból kiszűrtem, minimalizáltam, ok. A munkahelyről viszont nem tudom kiiktatni őket. Sok munkahely váltáson is átestem emiatt az elmúlt években, de rájöttem fölösleges. Az emberek lettek mérgezőek. Mind a főnököm, mind a kollégáim 95 százaléka és ez szinte minden helyen így van. Ha valami esetleg jó pl.a kollégák, akkor a főnök,vagy a munkavégzés során az ügyfelek idióták. Maga a társadalom lett mérgező. Próbálom ezt elengedni, de nap, mint nap felhúznak és nem tudom elengedni a mérgező embereket. Folyamatosan mérgeznek engem is.
2023. júl. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!