Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig csak magukról beszélnek...

Mindig csak magukról beszélnek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedem, vagy régi ismerősök rám írnak, vagy pl leállít a szomszéd, valahogy egyikkel sem szivesen beszélgetek, miközben szeretnék embereket is az életembe, barátokat.

Nemrég szakítottam, eddig a munka és a barátom meg neki a barátai voltak az életem, nekem senki, de újraépíteném.

De valahogy nem tudom magamban fenntartani a kapcsolatokat, inkább lerázom őket, mert úgy érzem semmi közös pontunk sincs.

Pl aki kint van haverom beszél a külföldi életről, munkáról, haza se jön soha, és ezt hallgatom.

Vagy a szomszéd hazudik össze vissza, vagy a lépcsőházi lámpa érdekli.

A kollegák magánélete is teljesen érdektelen nekem, hiába mesélnek. Vannak akik kezdeményeznének is nálam, egyik se jön be.(hosszú lenne leírni miért)

Ha neten ismerkedem, sokan bunkók, szexre nyomulnának, inkább fárasztanak csak. Vagy képeket küldözgetnek pl épp mit csinál otthon, és olyanok hogy fürdik nagy habbal, vagy tv-t néz..

Másik ismim állandóan szomorú, panaszkodik, engem is lehoz az alig jókedvemről is.

Ha idegennel állok szóba(pl használtautós)a beszélgetes csak a tárgyra terjed, tovább nem, nem lesz belőle több.


A beszélgetések pár csetváltás vagy pár mondatváltás után nekem már kínlódás, es mindig azt nézem hogyan zárjam be az ablakot, hogyan lépjek le, tegnap pl le is tiltottam az egyiket(olyan ismerősöm aki néha találkozgat velem rámirogat csetelgetünk, de kb unalom ellen vagyok csak neki, semmi másért és kiégtem teljesen a teljesen felesleges céltalan kapcsolattartás miatt vele, ilyenek pl milyen a húsvét, esik e itt is, hogy aludtam, mit főzünk, pár napig vagy hétig bírtam csak most vele. Ha van vkije akkor is ez megy, ha nincs, akkor is mivel én nem akarok többet ilyen embertől, akivel nekem beszelgetni is csak rossz, hiába is nyomult, vagy nyomulna)


Valahogy mintha senki nem érné el az ingerküszöböm hogy érdekelne, senki nincs az én életemben benne hogy lennének közös dolgaink, mintha mindenki egy másik bolygó lenne csak, a maga kisebb nagyobb problémáival életével, ami engem valahogy nem tud megmozgatni.

A gyk is többet nyújt bőven mint az emberek.


Hogyan változtassak? Vagy hol találok embereket az én életemhez?



#milliók közt egyedül
ápr. 2. 07:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Tegnap letiltottam az egyik ismim, mert nekem kín volt már a cset vele, de ma meg rámírt a kinti. És folytatódik ugyanaz.


Miért kinlódok én mindenkivel?:(

ápr. 2. 07:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod, csak megtalálod a helyes megoldást
ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barátgyűjtés helyett tiltogatom az embereket. Ez megoldás?
ápr. 2. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress más helyen. Gyüliben,koncerten,önkéntes munka alatt,fesztiválon... Én ilyen helyeken találtam barátokat pl:)
ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.,


Ahhoz, hogy kiderüljön ki milyen ahhoz sajnos mindet meg kell ismerni egy kicsit. Aztán eldől, hogy mi lesz a sorsa.

ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában szinte mindenki gy van ezzel, csak "én" vagyok fontos. A szövegkörnyezet, a szituáción lehet közben változtatni.
ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!