Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran vagytok itt?

Gyakran vagytok itt?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok magatokat függőnek?

ápr. 5. 00:03
1 2
 1/12 Darius- ***** válasza:
72%
Ezen kívül, blog.hu, Index, Yandex és hetente néha a Face Book. Ennyi, mást nem nézek
ápr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én ittenvagyok.
ápr. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is elegge befuggtem az oldalt en is sokszor segiteni probalok a valaszaimmal illetve a szeretnek a kerdeseimre valaszt kapni.De szivesen is olvasok itt valamilyen temaban ami erdekel.Kezd elmenni picit kedvem az oldaltol mert sok a troll kerdes es valasz,sertoket irnak,feleslegesen veszekednek.Es sokszor nem is kapok normalis valaszt a kerdeseimre csak butasagokat.
ápr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap
ápr. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos függő vagyok: szinte minden nap, munka után itt vagyok.
ápr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, pedig dolgozom, sportolok és gyakran főzök is.
ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, kb. minden üresjáratot itt töltök munkaidőben mert nem állhatok fel a gép elől hosszabb időre, hogy valami értelmesebbet csináljak.
ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit dógozol a gépen?


Webáruház,

diszpécser ?

ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
9. Logisztikai cuccokat felügyelek és sokszor várnom kell míg beérkezik egy engedély vagy ilyesmi ahhoz, hogy elindíthassam a cuccot. Főleg hét vége felé már nincs annyi meló, hogy eközben mást csináljak, dokumentumvideót nézni meg nem szeretek ha félbe kell hagyni pár percenként, így marad a gyakori :D
ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!