Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Háziorvosnak van köze ehhez?

Háziorvosnak van köze ehhez?

Figyelt kérdés
Megkérdezte már tőlem hogy mivel foglalkozom, miből élek, mi a munkaköröm.
ápr. 10. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha táppénzes papírért mész, akkor van, mert rá kell írni a munkakörödet.
ápr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg olyan betegsége van azz embernek, vagy kezdi ezt felfedezni a doki, akkor köze lehet. Tehát csak azért kell, hogy az összefüggéseket jobban lássa.

Nem kölcsönt akar kérni...

ápr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Van mert ehhez mérten rakja össze kórképet.
ápr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megkérdezte,mert pl.a vérnyomáscsökkentővel amit szedek,nem ajánlott magasban dolgozni.
ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem még a nőgyógyász is megkérdezte.
ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tőlem is kérdezték már. Pl. betegségénél, hogy miért nem akarok táppénzt. De nekem irodai munkám van, amit otthonról is végezhetek, ezért nem mentem táppénzre, és így is otthon tudtam maradni.

De számít sok betegségénél, gyógyszereknél.

Meg elvileg máshol is, szakrendeléseken, kórházban, ha kapsz ambuláns lapot, azon is van ilyen rész, bár szerintem már nem kötelező kitölteni, mert nekem valahol az volt rajta, hogy ismeretlen.

ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! 🙂
ápr. 10. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg gyógyszerfelításhoz fontos. Nekem kamionsofőrnek pl tök más allergia,vérnyomás sőt akár fájdalomcsillapítót ír fel,mint mondjuk egy irodai adminisztrátornak.
ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!