Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itélkezés,a kritizálás...

Az itélkezés,a kritizálás csak a magyarokra jellemző vagy a külföldiekre is?

Figyelt kérdés
Én nem veszem magamra a bírálatot,hiszen az nem rólam szól,hanem róla. Magukkal van bajuk az itélkező hulladékoknak.

ápr. 10. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Külföldiekre is.
ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
szerinted? 8 milliárdan vagyunk a bolygón, abból nem hinném hogy csak 10 millió ilyen
ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam Németo-ban és sokféle külföldivel dolgozram ott ráadásul vendéglátás napi szórakozás showk, tehát napi 50 embert ismertem meg.


Oroszok törökök (pasik)jófejek, bandázósak, seftelősek. Orosz csajok röhögnek mindenen.

Román csajok lopnak csalnak hazudnak.

magyar csajok lopnak lek-znak, fúrnak.

Csehek becsületesek cukik kedvesek udvariasak.

Portugál csajok olyan szomorkásak voltak, a hazájukban dúl a szegénység, meghúzzák magukat Németo-ban és társaságokban.

Németeket nem kell leírnom szerintem.

A "belgák" azok melyik ország? Csak igy ismerem hogy "belga"(Belgium?), és pasikazlt csak, azok szendék csendesek.

ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*belga pasik csendesek
ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A magyarok külföldön elsőként a románokra hasonlítanak azzal a különbséggel hogy a románok egymast közt azért összetartanak, a magyarok nem.
ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Napi hungarofób kérdés?
ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Magyarok nem ilyenek te mostanában lehettél csak magyar értem ez alatt 1867-óta .
ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem minden, ami rossz tulajdonság, az lassan csakis ránk lesz egyes egyedül jellemző ebben a mai világban.
ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Magyarországon sokkal jellemzőbb, mint másol. A magyarok többsége alapvetően hangember. Amíg szövegelni kell, fölényeskedni kell, kritizálni, nagyon profi, amikor viszont tenni kéne a dolgokért, már megáll a tudomány. Ráadásul szerényebb szellemi képességekkel is bírnak, mint egy külföldi.


Van olyan mérnök kolléganőm, aki műveletlen, kövér, igénytelen. Ennek ellenére pozitívan még senkiről nem beszélt. Szerint mindenki hlye (különösen a fiatal csinos nők), mindenki hibát hibára halmoz. És Magyarországon rengeteg ilyen lelki nyomorulttal találkozom, aki ahelyett hogy összekapná magát, nagyítóval lesi mások hibáit.

ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Menj fel egy teljesen random amerikai vagy bármilyen külföldi celeb oldalára és olvasd a kommenteket. Aztan mondd,hogy ez magyar szokas.
ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!