Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én sokáig szerelmes típus...

Ha én sokáig szerelmes típus voltam,látensen sokszor szerelmes voltam valakibe,akkor ezt kitudom magamból irtani, elfojtani ezt az érzést örökre?N

Figyelt kérdés
Mindig csak rosszul járok ezzel,és már egyre inkább úgy érzem magam,mint egy hülye kis szerelmes tinédzser... 29N
ápr. 12. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Igen,el lehet ezt fojtani
Nem fog sikerülni, ha ilyen beállítottságú vagy
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ezt hozza ki az emberből. A te esetedben jobb ha végleg minden kapcsolatot megszüntetsz vele.
ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz dolog,biztos lesz,aki viszontszeret.
ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szándékosan lehet-e ilyet, mindenesetre belőlem ez szimplán kihalt... Olyan 32 éves korom körül. Nem érdekelnek már az emberi kapcsolatok, se a szerelem. Nem érzem magam depressziósnak, nem rossz a hangulatom, jól boldogulok az életben, minden oké.

A szerelem meg vagy rám talál egyszer, vagy nem, már nem vagyok halálosan megveszve érte.

34N

ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!