Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hordtok nagyon márkás (drága)...

Hordtok nagyon márkás (drága) ruhát/cipőt/táskát/órát?

Figyelt kérdés
Ciki ha valaki nem hord márkás dolgokat, de igényesen öltözködik?

ápr. 12. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi számít nagyon márkásnak?
ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Én pont let*jom az ilyeneket.

Bemegyek a “kínaiba” megveszem ami tetszik veszek egy olcsóbb órát ami épp tetszik és hordom.

A kutya se kérdezte még meg, hogy mi mennyibe került rajtam, csak megjegyzést kaptam, hogy jól nézek ki.

Az összkép számít és nem a cuccaid értéke.

Beboríthatsz arannyal egy sz*rdarabot az akkor is sz*r marad, egy ferrarira rárakhatod a lada emblémát de az akkor is ferrari marad.

ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ciki ha valaki nem hord márkás dolgokat, de igényesen öltözködik?

Max a rongyrazo kamaszok szerint ciki.

De ugy 17-18 ev felett kutyat se erdekli...

ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Pont az óráról jutott eszembe a kérdés.

Van egy új órám. Nem nagy márkás, viszont szeretem.


Nincs pénzem drága ruhákra, de gyakran megdicsérnek, hogy csinosan öltözöm. Van sok ruhám, csak nem márkásak.


#3: Nehogy azt hidd. Nagyon gonoszak az emberek. Öcsém 25 éves. Kapott megjegyzéseket társaságban, hogy nem drága ruhákban jár.

ápr. 12. 17:55
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ocsed dontse el hogy jo tarsasaghoz tartozik-e?
ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ha márkás alatt bármit értünk, ami nem kínai, akkor igen, csak márkás dolgokat hordok, nem tudtam, hogy designer cuccokra gondolsz vagy simán csak az Adidas és társai is ide tartozik-e. :D

De amúgy leszarom, más mit hord. Sosem néztem, hogy na húha, hol a logó azon a csinos felsőn, nem látom. Én kínaiba csak nasit vagy kacatokat veszek ami kell épp és megfelel az is, ruhákat nem szeretek ilyen helyeken vásárolni magamnak.

ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Prügyön lakom itt nem érdemes!
ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6: Az Adidas, Nike stb-nél drágábbakra gondoltam.

A cipőim nekem is ilyenek. Cipőt sosem veszek a kínaiban, már szívtam meg olyan szandálokkal. Annyira fájt a talpam benne, hogy konkrétan menni nem bírtam.


Ruhákat viszont simán veszek kínaiban. Egy-egy pólóért vagy nadrágért nem adok több tízezret. Meg hát nem is keresek olyan jól, hogy ennyit ki tudjak adni ruhákra.

ápr. 12. 18:16
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok hülye, inkább befektetem az árát.
ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
92%
Van egy 90 ezres (pár éve volt annyi) Hugo Boss öltönyöm, abban járok munkába. Jó az anyaga és a szabása, nekem megér ennyit. Nincs rajta márkajelzés, szóval nem azért hordom, mert drága, hanem mert egy ikonikus ruha. Ugyanezen az alapon van Converse cipőm, Lacoste pólóingem, Levi's farmerom... stb.
ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!