Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek e az incelek?

Léteznek e az incelek?

Figyelt kérdés

Annyi minden különböző tulajdonságra rá van aggatva ha valaki incel, hogy ha csak innen hallaná az ember ezt, meg nem tudná mondani, mi az.


Ami még érdekesebb, hogy megkerestem a jelentését, és kb. mindenre rá van mondva hogy incel, csak arra nem, amit valójában jelent.


Innentől jogos a kérdés: Léteznek e az incelek?



ápr. 14. 14:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Léteznek. A jelentése meg eléggé világos.
ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De nem innen.
ápr. 14. 14:06
 3/38 anonim válasza:
41%

Persze, és a jelentése is teljesen egyértelmű.

[link]

ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ott igen, de pl. a gyakorin olvasottak alapján nem.
ápr. 14. 14:11
 5/38 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki incel aki szeretne barátnőt de pl a külseje vagy az egzisztencia hiánya miatt arra nincs lehetősége.
ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
55%
Miért, mit olvastál a gyakorin és hol?
ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%
Az incel azt jelenti, amire rámondják. Tehát nincs olyan, hogy a gyakorin rosszul lenne használva ez a kifejezés.
ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%

Most itt megkérdezem a "szakértőket", hogy az vagyok-e.


23 éves vagyok, nem volt nőm, szűz vagyok. A magam hiábája miatt is tartok ott ahol, de nem adom fel és dolgozok magamon. Nem okolom a nőket, nem vagyok nőgyűlölő de tisztában vagyok azzal, hogy mind szexben mind párkapcsolatban könnyebb nekik partnert találni.

Nem bíztatok senkit sem a gyűlöletre, nem sajnáltatom magam hanem igyekszem pozitív maradni.

ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
73%
#8 szerintem nem vagy incel
ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
53%
#8 Én sem gondolom hogy incel lennél. Bőven elég, ha az itt gyűlölködő, nárcisztikus, önző, férfigyűlölő feminácik gondolják ezt női fortélyból és rafinériából. Az meg van itt bőven.
ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!