Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon valóban léteznek születe...

Vajon valóban léteznek született lúzer típusú emberek akik bármibe fognak az balul sül el?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Csak nem támogató a közeg, amiben vannak, így nem tudnak kibontakozni.
2023. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, én. Középiskolás koromig minden sikerült, azóta semmi, mintha el lennék átkozva.
2023. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2023. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Vannak akik valamilyen fejlődési rendellenességgel születnek (pl autizmus), akik nehezebben érvényesülnek, de olyan nincs, hogy a sorsod az, hogy luzer legyél.
2023. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Jelen.
2023. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Apám.


Bár nem hiszem hogy ez ilyen születéshez kötött eleve elrendeltség lenne, ő saját világfelfogásával, vagy fel nem fogásával zárta be magát egy ilyen szellemi ketrecbe.

2023. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Én ismertem nem egy született szerencsétlent - sajnos!

Az egyik képes volt összemaszatolni a nap leforgása alatt egy kétszintes épületet, - úgy rohangált egész nap kétségbeesetten a romlott dinnyével, amit sikerült megvásárolnia is. Máskor volt, hogy verőfényes napsütésben pattant kerékpárra és mire a céljához ért, túl volt egy kiadós jégesőn, - csoda, hogy a villám nem vágott bele és földelte le a kerékpáron keresztül magát a farkával közben.

Ismertem olyan nőt, aki sztráda minőségű járdán bukott fel a saját lábában, - csoda, hogy nem törte be magát az intenzívre. Az is elmehetett volna főállású okj-s villámhárítónak, - annyira nem volt szerencséje az időjárással. Bizonyára optimális anyós lett belőle, - mert ahol megjelent, ott fekete fellegek tornyosultak! :D

Tehát vannak született szerencsétlenek.

2023. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Jelen
2023. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. A mostani munkám szerintem a nagy szerencsén, és az akaraton múlik elvén működik, amúgy totál összeomlott volna már rég minden.
2023. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aki írt ide, hogy ő is ilyen típus megtenné, hogy konkrétumok nélkül leírná a törtenetét, tudna avval segíteni kicsit erőt tudjak meríteni belőle, hogy ne érezzem magam ennyire életképtelennek?
2023. júl. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!