Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerüli a tekintetem egy...

Miért kerüli a tekintetem egy férfi? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés

Közös társaságon belül van egy férfi, egy idősek vagyunk. Van amikor ránézek és mosolyog(nék) de mindig elkerüli a tekintetem. Még beszélni sem beszéltem vele 2 mondatnál többet.

Miért csinálhatja? Ennyire irritálom? :(


ápr. 14. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy kis kontextust kaphatunk? Milyen társaság, mennyire ismeritek egymást stb

Szerintem ha irritálnád, nem kerülné a tekinteted, annak más jelei szoktak lenni.

ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb egy éve kerültem ebbe az új lakóközösségbe. Néha összefutok a szinten lakókkal (4-6 ember) és beszélgetünk, de ő velem nem. Mosolyt sem viszonoz, mert elkapja a fejét
ápr. 14. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudod, hogy másokkal milyen a viszonya? Nem lehet, hogy csak egy nagyon zárkózott típus? Vagy lehet, hogy ismer valahonnan, amire te már nem emlékszel, és emiatt kínos neki a szitu:D

Hirtelen ez a két tipp jutott az eszembe.


A többiek nem meséltek róla? Esetleg őket lehetne megkérdezni, ha nem túl pletykásak.

ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másokkal nem ilyen, csak velem. Másokkal beszélgget, mosolyoh rájuk, rám meg nem is néz.
ápr. 14. 19:03
 5/10 A kérdező kommentje:
A férjemmel is közvetlen, kezet is fognak, beszélgetnek.
ápr. 14. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
A szemkontaktus sok esetben agressziót jelez, elképzelhető, hogy Ó a te tekintetedet közeledésre való felhívásnak minősíti, amit viszont Ő nem akar teljesíteni.
ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Tehát minden áron azt akarod a válaszolókból kisajtolni, hogy tetszel neki, és zavarban van, mert férjnél vagy?

Ehhez milyen szint kell, hogy ezt ide kiírd?

ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Van az úgy, hogy ismeretlenül is irritál valaki. Lehet, hogy ezt érzi, főleg, hogy mindenkivel jóban van, csak veled nem. Valószínűleg nagyon nem vagy neki szimpatikus.
ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8#

Igen, sajnos én is ezt érzem.

Nem gondolom (sőt erre egyáltalán nem is gondoltam), hogy tetszem neki, felesége van és gyereke is...

ápr. 15. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, ez egyértelmű.
ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!