Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak viselkedése a...

A férfiak viselkedése a jövőben oda-vissza fog változni az érzelmeik kimutatásának tekintetében?

Figyelt kérdés
Ugye nem is olyan régen a nők elkezdtek panaszkodni, hogy a férfiak nem mutatják ki az érzelmeiket, mára pedig sikerült elérniük, hogy a legtöbb férfi kimutassa őket, viszont arra is rájöttek, hogy hoppá, nekik ez mégsem kell. Ez azt fogja eredményezni, hogy a jövőben a férfiak ismét kevésbé fogják kimutatni az érzelmeiket, és majd az egész kezdődik elölről?

2018. júl. 13. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek jó ez a csiki-csuki?
2018. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1:

Nyilván senkinek, de meg lehet figyelni, hogy a történelem sok szempontból ismétli önmagát.

2018. júl. 13. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Milyen nők, és milyen férfiak?

Úgy írod ki ezt a baromságot, mintha minden nő, és minden férfi a saját nemükön belül egyformák lennének.

Vannak nők, akiknek ez jön be, és vannak nők, akiknek más.

2018. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem... A tössbégre gomdoltam.
2018. júl. 13. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így hülyeség. Az a nő, aki az erzelmeit ki nem mutató férfit akar, talál magának ma is.
2018. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Teljes mértékben egyet értünk.

Tényleg követeljük, hogy a férfiak több érzelmet mutassanak ki, de sajnos többségük nem tudja a határt, így taszítóak lesznek számunkra.

Van az az arany középút, amit fel kéne lelniük.

Ámen

2018. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nők bármennyire kimutathatják az érzelmeiket, mert a legtöbb féfi nem fogja elhagyni őket ezért, szóval szerintem kicsit igazságtalan elvárni a férfiaktól, hogy csak a nőknek még éppen tetsző mértékben mutassák ki az érzelmeiket.
2018. júl. 18. 02:11
 8/10 anonim ***** válasza:
olvass utána az 5 szeretetnyelvnek és sokat megértesz abból, hogy ki hogyan mutatja ki
2018. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze a férfiak legyenek ilyenek meg olyanok, egyszer legyenek érzelmesek máskor ne :D Tudod ki a franc fog a nők kedvéért ugrálni.
2018. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:

Nekem sokkal inkább bejön az, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit. Legyen az szinte bármi, akár ha bántja őt valami, akár sírhat is előttem nyugodtan, ha érzékeny, vagy ha komolyabb bánata, fájdalma van. Egy férfi inkább akkor bátor, akkor erős, ha az érzelmeit is felvállalja teljesen és ha mer sírni más előtt is, főleg olyan előtt, akiről sejti, vagy tudja hogy ő nála valóban lehet (például az én esetemben). Nálam ez mindig is így volt, nem változik néha, hogy hol elfogadom, hol nem.


Plusz szerintem egyes nők úgy vélik a mértékletes (aranyközépútas) elfogadást férfiak részéről érzelmek terén, hogy az már túl sok nekik, amikor egy férfi minden kicsi apróságért sír, nyafog és esetleg hisztizik. Megértem hogy ez szokatlan és nem annyira jó, ám akkor amely nők ezt elvárják, akkor ők maguk szintén ne hisztizzenek minimum. Valamit elvárni, amit önmagunk se tudunk teljesíteni, vagy nem akarunk teljesíteni, akkor így nem fair.

2018. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!