Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerkedtem egy nővel. Beszélg...

Ismerkedtem egy nővel. Beszélgettünk, de azt vettem észre rajta hogy nagyon zavarban van.Mi az oka?

Figyelt kérdés

Szóval nevetgél meg zavarba jön. Tök egyszerű kérdésektől hogy mi a hobbija, hány éves stb. Ellentétben más pasiktól nem.

Vajon?


ápr. 15. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Fel akarja magára hívni a figyelmedet, nem egyenes, manipulálni próbál téged.
ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nevetgél, mikor kérdezed.

Inkább fogyatékosnak gondolom.

ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Zavarában elnevette magát:D

meg össze vissza beszélt hülyeségeket kérdezett. Azt tudom hogy zavarba hoztam de mièrt?

ápr. 15. 21:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Mivel akarna manipulalni?
ápr. 15. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmivel az 1-es válaszoló minden ismerkedös vagy hasonló kérdésre csak ezt írja, hogy a nö manipulálni akar, ennyire egycsatornás az agymüködése.
ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
5 Jó egzisztenciával rendelkezel? magasan kvalifikált vagy a szakmádban?
ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Aki kettő darab hozzászólásra egy ilyen kommentet produkál mint a 6-os, ott a két hozzászólónak telitalálata van a manipulációval kapcsolatban. Mert csak az rohan igy ki két komment után-ahol leleplezték.
ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tőle nem tudod megkérdezni. Lehet, hogy ő se tudna rá mit felelni. Lehet, hogy másoktól is zavarba szokott jönni, bár te nem így látod. Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy pont nem. Vagy valamit mégis előhozol belőle, annak ellenére, hogy nem tetszel neki. Valakire emlékezteted talán.
ápr. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet tetszem neki mert mosolygott.
ápr. 16. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!