Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ha beszélgettek, ismerke...

Fiúk! Ha beszélgettek, ismerkedtek egy lánnyal a barátja akartok lenni, vagy minden esetben a sexre (is) hajtotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves lány vagyok. Vidám, kedves, aranyos, ismerkedős. Szeretem a lányok és a férfiak társaságát egyaránt.

Sokan nem barátkoznak velem, távolságtartóak, elutasítóak (lányok fiúk egyaránt).

Viszont előfordul, hogy egy fiú kedvel engem, nyit felém, elhív programokra, aminek én nagyon örülök, mert somszor vagyok egyedül.


Majd idővel rájövök, hogy bizony ez a fiú át akar hívni este, többet akar, mint barátság! Ilyenkor jönnek a gondok.

1. Ha elmondom nekik, hogy én nem akarok sexelni, csak barátkozni szeretnék mert egyedül vagyok. Kivétel nélkül mindegyik azonnal ott hagy.

Vagy éppen nem ér már rá semmilyen programra stb.

Ezért igyekszek nem elmondani a dolgot, vagy legalábbis a legtovább húzni a kiderülését.


Kérdésem az lenne:

Miért csináljátok ezt velem? Miért hagytok magamra, ha nem vagyok jó arra?

Létezik fiú és lány között barátság, vagy ti minden esetben sex- et akartok?


2015. aug. 2. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Ki milyen. Egyénfüggő nagyon. Én szeretek csak barátkozni is, mindenféle egyéb dolgok nélkül.Van ilyen lány barátom, akivel rendszeres találkozunk és programokat szervezünk. És ennyi. Ha gondolod barátkozhatunk is. :D
2015. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik,mivel nem vagyunk egyformák!
2015. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elsősorban társat keresek. Kizárólag, mint barát, nem érdekelnek a nők, mert úgyis arra gondolok, hogy jó lenne vele összejönni, és ez nem jó érzés. Lehet, hogy mások is így gondolták és ezért hagytak ott.
2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te most miről beszélsz?

Az egy dolog, hogy nem akarsz lefeküdni vele, csak később.

Viszont azt érdemes lenne a tudtára adni, hogy te párkapcsolatot akarsz vagy barátságot.

Pl ha hagyod, hogy megcsókoljon, akkor ne csodálkozz ha később le akar feküdni veled.

2015. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem nagyon szoktam lányokkal barátkozni. Igen, sok esetben csak szexet akarok, viszonylag gyakran pedig párkapcsolatot is. Bár általában nálam úgy van, hogy csak azzal szeretnék szexelni, akivel járnék is.


Nem nagyon létezik fiú-lány barátság, legalábbis én eddig mindig összegabalyodtam így, vagy úgy a lány barátaimmal.

2015. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vegyük sorjában a félre értések elkerülése végett!


"Te most miről beszélsz?"

És te?


"Az egy dolog, hogy nem akarsz lefeküdni vele, csak később."

Később sem! Lehetőleg soha! Nem akarok sexet!


" Viszont azt érdemes lenne a tudtára adni, hogy te párkapcsolatot akarsz vagy barátságot. "

Igen, ez így fer.


"Pl ha hagyod, hogy megcsókoljon, akkor ne csodálkozz ha később le akar feküdni veled."

Barátok szoktak csókolózni? Nem! Na ugye. :)

Nyilván nem hagyom neki.

2015. aug. 3. 03:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy lánybarátnak szex nélkül is :)
2015. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!