Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy idős néni miért mondhatta...

Egy idős néni miért mondhatta ok nélkül hogy kössem fel magam a Lidl-ben?

Figyelt kérdés

Egy 70 év körüli néni azt mondta hogy kössem fel magam mikor sorban állásnál véletlenül a szemébe néztem. Mögöttem állt éppen a kasszánál, igazából nem is rá akartam nézni hanem a feleségem után néztem hogy mikor jön már vissza, mert visszament egy konzervért amit elfelejtettünk betenni a bevásárlókocsiba.


Manapság már ennyire nagy baj ha az idegenek szemébe nézünk?


ápr. 16. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
#idős emberek fenyegető aurával
ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én sem bírom, ha néz valaki, pedig fiatal vagyok. Mondjuk nem szólok be emiatt senkinek. Esetleg mások zaklathatták, és már eleve támad mindenkire.
ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Rossz napja van, vagy megkeseredett, vagy ki tudja mi. Én pár másodperces döbbenet után egyet röhögtem volna, aztán nem törődtem volna vele.
ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Benézett valamit úgy néz ki. Azt hitte valami nagyon rosszat akarsz neki. Lehet már nem is lát jól.
ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Tiszteld az öregeket!
ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

"Manapság már ennyire nagy baj ha az idegenek szemébe nézünk?"

. Manapság minden hülyeség alapján lehet általánosítani?

ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha picit is figyelmesebb lettél volna, akkor rögtön észreveszed, kiszólt a nénin keresztül hozzád, és nem a néninek tulajdonítod a problémát, hanem max. egy sajnálattal néztél volna fel rá. Mert ha visszakérdeztél volna rögvest, szerencsétlen azt sem tudta volna hogy mi jött ki az adott pillanatban a száján. Figyeld az emberek szemeit, ha az adott pillanatban a pupillája elfeketedik, hirtelen-kb.negyed percig lehet látni a jelenséget-onnantól kezdve már nem ő szól hozzád.
ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nagyon sok az ilyen kettyós öreg, akiket ki sem lenne szabad engedni az utcára kiséret nélkül, hanem valami zárt kapus elfekvőbe bezárni, tapasztalat.


Egy kereskedelmi dolgozó.

ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen pszichés betegek járnak a multikhoz?

Egymás szemébe se mernek nézni fú!

ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Annyi hasonló kérdés alá leírtam már és ide is leírom, mert minden újabb ilyen kérdés megerősít benne, hogy borzasztó kár volt bezárni Lipótmezőt.
ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!