Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magas női társaim! Szerettek...

Magas női társaim! Szerettek magas lenni?

Figyelt kérdés
én igen, 173cm vagyok
ápr. 18. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
179 cm vagyok. Van előnye is, de amikor még ismerkedtem, csak hátrány volt. Szeretem, ha egy férfi magasabb nálam, de eléggé leszűkíti a kört ez az igényem.
ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
173 nem magas nők között sem.
ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok nagyon magas, csak 170cm, de az irodában, ahol dolgozom, mindenkitől magasabb vagyok, férfi nem dolgozik nálunk, így mindent velem szedetnek le a magasabb polcokról, ezt utálom.


Plusz ez a magasság is hátrány volt már az ismerkedésnél, nem egy sráctól megkaptam, hogy ez már a túl magas kategória kezdete.

ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha az átlagos női magasság 164 cm körül van, akkor a 173 cm már magasnak számít.
ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretek, 174 vagyok. :)
ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
180 vagyok,azért jobb lenne -10 cm.és cipőméretben -2 szám :))
ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6#: miért, hányas lábad van?

És úgy általában a magas nőknek hányas lábuk van?

ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
176cm vagyok, sokáig tartott elfogadni ezt a magasságot, már javában egyetemista voltam, amikor már a jó oldalát kezdtem látni. Ismerkedésnél eddig nekem is inkább hátrány volt, főleg, mert én is azt szeretem, ha egy srác, férfi magasabb nálam.
ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Én férfiként azt mondom hogy számomra vonzóbbak a magas nők. Persze nem aki magasabb nálam, hanem aki kb. hasonló magasságú vagy nem sokkal alacsonyabb. Én 180 centi körül vagyok, olyan 175 centi az ideál ha csak ezt a szempontot vizsgáljuk. Persze NAGYON nem csak ezen múlik a dolog.
ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Utálok, 172 vagyok. Már 50 felett vagyok, amikor fiatal voltam ez bizony még túl magasnak számított nőben. Tetejébe úgy alakult, hogy legjobb gimis barátnőm 152 cm volt, ha mentünk valahova ketten, röhejesen néztünk ki.

Pasi ügyben nem volt gond a magasság, akikkel jártam, 180 felett voltak, férjem 186.

Lányom szerencsére csak 169.

ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!