Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szeretek beszélgetni, és...

Ha szeretek beszélgetni, és kinyílok a világ felé, akkor mindenki meg akar kapni,ha meg elküldöm az embereket,akkor meg hideg jégcsap nő vagyok...Akkor mit is kellene tennie egy nőnek,ahhoz,hogy ne nézzék ribizlinek, de ne is gondolják bunkónak?

Figyelt kérdés
Ha kedvesen szólok valakihez,azonnal visszaél a bizalommal,ha meg hozzá sem szólok,vagy elkerülöm,azért áll belém mert nagyképű meg mit tudom én még mi vagyok..Miért csinálják ezt az emberek?
ápr. 19. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért mert hagyod, ahelyett, hogy türelmesen odafigyelve a másikra kiderüljön elötted, hogy a másik ember milyen illető. Az egész világot nem tudod megmenteni, és olyanokra adj önmagadból akik nem támadnak hátba, nem csak önös célból akarnak tőled ha megkapták amit akarnak. Hanem olyanokra figyelj, akik ha megkapták a tőled való segítséget, további más emberek hasznára cselekszenek.
ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Válogasd meg, kinek mit mondasz. Mit mondasz el, mennyire nyílsz meg. Tudsz úgy is közekedni valaki felé, ha nem magadból adsz, hanem a figyelmedet adod. Kérdezel, magyarán. Szépen lassan megismered így a beszélgetőpartnereidet, aztán rá fogsz jönni, kinek mit mondhatsz el.
ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A faszik 99%-a meg akar dugni,ha csak kedves vagy és mosolyogsz!(valószínűleg én is)😜

Ezt tanuld meg!!!

ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Nőként nincs jó megoldás, teljesen mindegy, hogy viselkedsz, hogy nézel ki, kinek mit mondasz, hogy éled az életedet, stb. az a társadalomnak nem fog tetszeni. Főleg Magyarországon, ebben a nyíltan nőgyűlölő országban. Úgyhogy az egyetlen, amit tehetsz, hogy önmagadat adod és elküldöd a f.szba azokat, akiknek nem tetszik valami. Tessék, egy jó kis videó:


[link]


És amint teheted, költözz nyugatabbra.

ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjuk már ezt a rinyát.


Állítom te is olyan nő vagy, aki egyszerűen képtelen az arany középútra. Ismerek egy ilyet, egyik kolleganőm. Az is vagy összevissza tapiz, teszi magát, vagy levegőnek nézi a másikat. Pedig a kettő viselkedés között rengeteg árnyalat van.

Érdekes más kolléganők képesek megtalálni ezeket az árnyalatokat, és senki nem ribizlizi meg jégcsapozza le őket.

ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én társkeresőre gondoltam,nem a való életre.
ápr. 19. 11:23
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
A férfiak nagy részét a szex vezérli, a nők többre vágynak. Ilyen ez a világ. Férfiként írom ezt.
ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk közölhetted volna a kérdés alatt.


Erre meg azt tudom mondani, hogy egyszerűen csak add önmagad, és kész. Előbb utóbb megtalálod azt, aki tisztelni, szeretni fog.

ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

7


Hülye, primitív általánosítás. Sok férfi van, aki többre vágyik, és sok olyan nő is, akit a szex vezérel.


Phasznak kell mindig éket verni a két nem közé...

ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
hm...
ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!