Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy őrületbe lehet kergetni a nagyon elcsépelt szóviccekkel vagy viccekkel?

Figyelt kérdés

Néhány példa:

Mivel vendéglátós vagyok gyakran előfordul, hogy valami összetörik. Ilyenkor az egyik kollégám mindig bekiabálja, hogy ,,legalább nem kell mosogatni”

Az egyik haveromtól elköszönök a telefonban, mert álmos vagyok erre ő beközli, hogy ő meg Zsolti.

Anyámnak valamire mondom, hogy mindegy. Anyám: ,,a mindegy az a száztizenegy meg az ezertizenegy’’

Mesélem a kollégámnak, hogy összefutok meló után az egyik barátommal. Kollégám: ,,csak nehogy betörjétek a koponyátokat.

Ugyanennek a kollégámnak mesélem, hogy felszálltam az xy buszra. Kollèga: ,,mi vagy te madár?”


És mindegyikben a az a közös, hogy amikor először hallottam még lehet nevettem is rajta, de századjára már nem igazán megy, egyébként szeretem a jó vicceket, meg én is szoktam mesélni, de ezekkel az elcsépelt szóvicekkel vagy mondatokkal ki lehet kergetni a világból.



ápr. 19. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezek tényleg nagyon idegeítöek tudnak lenni, egyetlen megoldás, ha nem addsz rá alkalmat, hogy elsüssék ezeket a hülyeségeket
ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezekért én már majdnem üvöltöttem le ismerős fejét, mindenesetre keményen megmondtam neki, hogy fejezze már be ezeket, mert k*rvára tele van velük a hócipőm, és sokkal inkább idegesítőek, mint viccesek ezek a megjegyzések, hálistennek vette a lapot.
ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Pedig ezek k rva jók 😅
ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

-KI az abszolút nagyképű?

-Aki húgyozás után a villanyoszlopot akarja eltenni.

------------------------------------------------------



Két cigány tanakodik, mi is tulajdonképpen bölcs vezérünk, Rákosi Mátyás.

- Te, Lajos, ez a Rákosi tulajdonképpen király vagy császár?

- Hát egyik se...

- Hát akkor mi?

- Fárajó...

ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó a Rákosis az tetszett 😄
ápr. 19. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Az 1011 nem mind egy.
ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

-Mit mondott Nils Holgersson, amikor elköszönt Mártontól?

-...

-Bye gúnár!

ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De amúgy, azt hozzá teszem, hogy ha valaki viccet mesél az nem idegesít. Akkor szoktak ezek idegesíteni, amikor valaki nem érzi, hogy mikor van ennek itt az ideje.
ápr. 19. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ. Ha valaki először mondja, akkor oké, ha épp ismertem, mosolygok, úgy teszek mintha sosem hallottam volna és nagyon vicces lenne, aztán csinálom tovább a dolgom, ha meg nem ismertem, akkor meg őszintén nevetek.


Amikor valaki egymilliómodszorra mondja el ugyanazt a faviccet, ami elsőre sem volt vicces, az engem is zavar. Hogy hogyan reagálok, az időmtől is függ, ha egy gyors infó kéne telefonon, de ő belekezd egy faviccbe, akkor gyorsan elmondom a poént, hogy ugorjunk a lényegre. Ha nincs semmi sürgős, akkor hagyom, hadd mondja, úgy teszek mintha aranyhal lennék és 3 mp-ként elefeljteném az egymilliószor hallott favicceit.


Az idő is egy fontos tényező, nem mindegy, hogy pont a szituációhoz illik és nagyon viccessé teszi a dolgokat vagy valaki kényszeresen ontja magából a poént.

ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik.
ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!