Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gyűlölöm teljes szívembő...

Miért gyűlölöm teljes szívemből ha hülyéskednek velem? Hülye szóvicceket mondanak?

Figyelt kérdés
De ha én gondolok valami viccre a fejembe akkor utána jól esően elnevetem magam, miért csak azt élvezem ha magam nevettetem meg magam, más vicceit mindig sértőnek és rossznak, bántónak érzem legbelül, érzem ha más viccet mond nekem vagy próbál humoros lenni fel megy bennem a pumpa. Rosszul leszek tőle.

2022. jún. 24. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Én is hasonló vagyok. Szeretek szabad lenni, nem elköteleződni egy valaki iránt.
2022. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
83%

Valszeg szar a humorod/vannak gyerekkori beidegződéseid a kellemetlenséggel kapcsolatban.


Semmi baj, az egyiken tud segíteni az orvos.

2022. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szar a humorod és/vagy túl erzékeny vagy
2022. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet régen sokat bántottak és a vicces ugratások arra emlékeztetnek: "most megaláztak", "most mindenki rajtam röhög" pedig csak csipkelődés.

Mivel az információ kevés ezért csak ilyenekre tudok hagyatkozni például.

2022. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szar a humorod vagy érzékeny vagy. Vagy megalázonak érzed
2022. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet az is, hogy tényleg bántóak azok a viccek. Mivel konkrétabb példákat nem írtál, nem tudhatjuk. Én sem tudok mindenféle viccen nevetni. Van, akinek a pisi, kaki is vicces, van, aki a fekete humort szereti, nem vagyunk egyformák.
2022. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid vagy más rokonod, közeli barátod véletlenül nem élcelődött veled kiskorodban?
2022. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak a suliban mindig.
2022. jún. 24. 09:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van. Tinikori bullying miatt mindig szorongok az ilyesmitől.
2022. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs humorod, és főleg nincs öniróniád, pedig az nagyon fontos.Akkor is, ha mástól hallod. Ha fel sem veszed, vagy viccnek fogod fel, úgy, hogy mások is értsék, te hogy gondoltad, akkor jó fejnek fognak tartani.
2022. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!