Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira rühellem a gyerekek...

Annyira rühellem a gyerekek 90%át! Mi a francért nem képesek nevelni őket?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok már tőlük, tegnap mikor mentem dolgozni, akkor is az egész utat végig visította az egyik,este hazafelé úgy szintén. A felső szomszéd is most hozta át a k.cs.g unokáját ,és zeng az egész panel tőle,ugrál meg sikitozik. Nagyon kezd betelni nálam a pohár, mi fog történni olyankor,hogyha én mindegyik idióta kölyökre rászólok ezentúl vagy a szüleit kiosztom? N
ápr. 20. 09:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Gyomron vágnak.
ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Aktív Szál válasza:
58%

Sajnos ez manapság jellemző, hogy megcsinálni sikerül a gyereket, de nevelni már nem. Aztán a TV meg az Internet neveli fel. Szerintem nyugodtan szólj rá ilyenkor a gyerekre és/vagy a szülőre.

Komolyan számomra is üdítő dolog, amikor egy-egy normális gyereket látok, aki pl. tud köszönni.

ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

B+ egy gyerek nem olyan mint egy felnőtt hogy napi 10 órát ül k.ssban a tiktok elott.

Jatszanak sírnak nevetnek mozognak.


Az egyetlen baj hogy helyük nincs ehhez soha planelban végképp.

Ez szenvedes a szülőknek gyereknek szomszedoknak is.


Más (nő)meg hangosan k.fél direkt, hogy az egesz ház hallja. Nálunk meg ez megy. En is felgyújtanám őket de még ő pofázik. De a kisebbség már rájuk hivta a rendőrt kétszer is.

ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem tud emberek közt lakni húzzon el.
ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos a mai gyerekek tényleg ilyenek, minket még neveltek a szüleink , mai világba beültetik a laptop elé és ennyi a nevelés...
ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Én a neveletlen tizenévesektől félek, mert már majdnem felnőttek, de gátjaik nincsenek.
ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

A fiatalkoruak börtöne még veszelyesebb is mint a felnőttbörtön. Mert fel se fogják miket tesznek.

A legaljasabb késes majmok.

Plusz simán végignézik videozva azt is ahogy megfullad vki.

Mert gyerekagyuk van. Ezert veszelyesebbek is.

ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki nem alkalmas emberek közé az mennyen tanyára.
ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Téged kellett volna megnevelni.
ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Hiába nem tetszik ez van barmok.(7)
ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!