Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Mi az oka, hogy...

Lányok. Mi az oka, hogy legtöbben melltartós, és bugyiban pózolós fotót tesztek ki magatokról a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Ez like, vagy pasi vadászat miatt van?

ápr. 23. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
miért ilyen ismerőseid vannak? Mert nekem az 1000 feletti ismerősből több a lány (többségében őket tanítom), és nem látok ilyen képeket. Soha, egyet sem.
ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pedig mindegyik posztol ki, max 1 ilyen fotót.

Ne írd már, hogy minden lány ismerősöd szent, és kabátos fotóik vannak...

ápr. 23. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha életem során egyet is látok, akkor majd nagyon elgondolkodom rajta, jó?
ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oké.

Értelmesebb választ valaki? :)

ápr. 23. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát én ilyet még nem láttam.
ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Én képet se posztolok magamról, nem hogy ilyet. Amúgy meg tényleg, milyen ismerőseid vannak? Mert nekem van 700 valamennyi, de én se melltartós, se bugyis fotókat nem látok.
ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy kanosan bekövettél egy rakás fehérnemű modellt, és most őket látod?
ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Pedig mindegyik posztol ki, max 1 ilyen fotót.


Amíg a minimum és a mximum közti különbséget se ismered, szerintem lépjünk tovább.

ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
ööö nem tudom, kiket követsz vagy kik az ismerőseid, de én eddig még nem láttam ilyet egyet se. Pedig lenne egy-kettő, akit megnéznék.
ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes választ vársz egy értelmetlen kérdésre. Azért mert van az ismerősi körödben pár ilyen olcsó pixa még nem kéne ebből ilyen széles terjedésű következtetést levonni! Fiatalok még és kell nekik az egó boost, de a testükön kívül mást nem tudnak felmutatni, előbb utóbb meg felettük is eljár az idő.
ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!