Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A (normális értékrendű) nőket...

A (normális értékrendű) nőket miért zavarja, ha kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Tehát, mi a hátránya annak, ha kicsi a mell? Én csak előnyöket látok: nincs ellensúly elöl, ami lehúzna, nincs kényelmetlenségi probléma a melltartókkal, a hátizsákkal, könnyebb mozogni, könnyebb futni, stb, stb. Gyerekvállalásnál meg úgysem a méret számít, tejmirigy a kis mellben is van. Sosem értettem, sok normális nő miért kesereg azért, hogy kis melle van? Mi annak a negatívuma?

2022. aug. 26. 13:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
A normális értékrendű nőket nem zavarja, ugyanúgy ahogy a normális férfiak sem a farkuk méretével vannak elfoglalva.
2022. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Csinosabb a mérsékelten nagyobb.
2022. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
Szebb a nagy mell, több embernek is tetszik, sokkal több ruhát lehetne nagyobb mellel hordani úgy, hogy normálisan nézzen ki, a fürdőruhák is jobban állnak, igenis vannak kényelmetlenségi gondok a melltartókkal, sok bunkó paraszt megjegyzéseket tesz, kritizál.
2022. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Normális értékrendü nöket nem zavarja a mellük mérete.

De ettöl függetlenül a nöi mell nem csak szoptatásra való, hanem a szexuális életben is szerepet játszik, ezért van némi jelentösége, mert a férfiaknak általában egy mellméret tetszik, van, akinek a kicsi, van, akinek a közepes és van, akinek nagy, szóval azokkal nökkel kezdenek kapcsolatot, akinek kb mefelelö mellmérete van.

2022. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

2-es, szubjektív dolog a "csinosabb" kifejezés


3-as, ez a "több embernek tetszik" dolog tényleg olyan fontos? Mármint, ha nőként nőknek akarsz tetszeni, az necces üzlet, mert ha tényleg csinos vagy, akkor csak irigykedni fognak rád. Konkurenciának látnak, még ha nem is merik a szemedbe mondani. Sok esetben még a barátnők is csak irigykednek. Az irigykedést kiváltó szándék meg nem valami nemes. Normális értékrendű ember nem küzd azért, hogy mások irigykedjenek rá.

Ha pedig férfiaknak akarsz tetszeni: Egyrészt, szerintem kb hasonló arányban vannak olyanok, akik a kicsi, és akik a nagy mellre buknak. Szerintem a szép arc a legtöbb esetben sokkal fontosabb, mint a mell mérete. Akik pedig kifejezetten a "nagy mellet" részesítik kizárólagos előnyben, azoknak nem gondolnám, hogy éppen normális értékrendű nők kellenének, mivel ők sem azok. A könnyű erkölcsű nőknél megértem, miért akarnak nagyobb mellet, mert így a skalpgyűjtögető férfiak könnyebben felfigyelnek rájuk. De aki normális partnert keres, azt nem a mellméretével fogja megtalálni.

2022. aug. 26. 14:10
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Ha neked a mell mérete csak a szoptatás szempontjából érdekes, akkor nem csoda, ha nem érted, miért lehet bárkinek is probléma a mell mérete!
2022. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6-os, olvasd kérlek végig a kérdésemet. A szoptatás csak egyetlen pont volt a sok satöbbi mellett...
2022. aug. 26. 14:14
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

Mifelénk nem csak a szoptatásban van szerepe a mellnek. Nem tudom hogy hol élsz de sok kultúrában számít nemi jellegnek a női mell.

(Írom ezt úgy hogy engem nem zavar hogy kicsi, de teljesen megértem azt akit zavar)

2022. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8-as, de ez nem válasz a kérdésre. Én csak annyit kérnék, fejtse valaki ki, KONKRÉTAN miért zavarja, ha kicsi a melle? Milyen neurológiai impulzusok keringetek a fejében, ami miatt rosszul érzi magát a kis mellű nő?
2022. aug. 26. 14:31
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

#9

Komolyan nem értem, mit nem értesz. Az emberek nagy része szeretne jól kinézni, imponálni az ellenkező nemnek.

Ez neked tényleg valami döbbenetes új információ??

2022. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!