Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki nem tudni?

Ciki nem tudni?

Figyelt kérdés

Hogy az ember emlős.

Megtörtént eset. 27 éves, érettségizett ember. Én kiakadtam.



ápr. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő talalta a denevertojast is, ugye?

(Volt itt kerdes nemreg)

ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, de az is jó 😂
ápr. 23. 21:02
 3/12 Psycho ***** válasza:
100%

Szerintem az.


Bár azok után, hogy a kereskedelmi iskola eladó szakán végzős (!) diák a dolgozatban, ahol fel kellett sorolni 5 tejterméket, azzal kezdte a listát, hogy tojás... én már nem lepődöm meg semmin.

ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen pillanatnyi hiba volt. Velem is volt már ezerszer hogy egy alap dolog nem jutott eszembe és percekig gondolkoztam rajta. Mint mondjuk ez a szülés téma. Ha ilyen jellegű volt megértem.
ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én olyat hallottam még régen, aki nem tudta, hogy a tyúk tojja a tojást, de nem volt felnőtt, ilyen tizenéves kb. Az is durva, de mégsem felnőtt.

Nem rövidzárlat volt sajnos.

ápr. 23. 21:09
 6/12 Psycho ***** válasza:
77%

Rakjuk akkor össze, amit tanultunk tőlük! Lehet mi tudjuk rosszul!


Tehát a kereskedelmiben képzett, 27 éves érettségizett eladók egy pillanatnyi hiba következtében a cicijükön keresztül kispriccelt tejet kikristályosítják, és ebből keletkezik a denevértojás, amit nyilván nem tyúk tojt, viszont a gyártási módból kifolyólag tejtermék.


Logikus.


...


Szép estét! 🤣😂

ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: sajnos ezt most elképzeltem 😂😂😂
ápr. 23. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon megváltoztak a dolgok. Facebookon vannak bejegyzések, hogy csak a magas IQ-jú emberek tudják megoldani, majd ott van alatta egy matekpélda, amit ha általanosban másodikosként elrottontunk volna, a tanár üvöltött volna velünk.

Ha megnézed a kommentszekciót, nagy százaleka a felhasználóknak ír be rossz megoldást.

ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik régi angoltanárnőm szerint a delfin az hal. Mi világosítottuk fel kb 6.-ban, hogy emlős.
ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Az még hagyján, hogy nem tudta hogy emlős. De akkor mégis mit gondolt micsoda ?


Lehet hogy csak a szó nem jutott eszébe.

ápr. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!