Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többnyire kapcsolat...

Az emberek többnyire kapcsolatban szeretik tudni magukat, vagy sem?

Figyelt kérdés
Úgy közelíteném meg, hogy ha az, amiben vannak (egyedülállóság, vagy épp párkapcsolatban élés), nem felel meg nekik, tesznek lépéseket, hogy ez máshogy legyen?
márc. 3. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig az a nem jó nekik,amiben vannak.

Nézd meg,mennyi búval bélelt, unott pár van mindenfelé.És emellett mennyi szomorú, üres tekintetű szingli.


Volt egy ismerős,aki tizenkét év magány után talált ismét egy társat.Négy nap után már azon filózott,hogyan bújjon ki a találkozás alól,mert "unta".

Mit lehet erre mondani ?

márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó...

Vannak, akik magukat nyugtatják, hogy a lehető legjobb dolog ami velük történik, vannak az ellenkező oldalon lévőek és vannak, akik elfogadják a helyzetet mert tudják irányítani az életület és emellett próbálják élvezni az adott szituációt.

Én az utolsó vagyok. 🙂

márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A zemberek a konvenciókat követik, aztán nagyot szívnak.
márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A többség szeretne párkapcsolatban élni csak sokszor nem talál az igényeinek megfelelőt és nem biztos, hogy ésszerű kompromisszumot hoz meg.
márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés ésa kifejtés így nem függ össze.

A többség inkább szeret kapcsolatban lenni, mint egyedül. Ezért nem is tudják feldolgozni, ha valaki inkább egyedül érzi jól magát.

A másik része pedig, hogy bármennyire is rossz valami (vagy a kapcsolat vagy az egyedüllét) minél régebb óta van benne az ember, annál nehezebben lép ki belőle, hiába egyre rosszabb akár

márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen a többség szeretne kapcsolatban lenni főleg olyanban ami jól is működik, és szeretet is van.


De sokaknak sajnos alapból nehéz összehozni egy kapcsolatot, vannak akik nagy hátránnyal indulnak.


Most lényegtelen ki mennyit keres, hol lakik stb. Első találkozásig randiig ez majdhogynem teljesen mindegy.

A külső adottságok sok embernek hátrányt jelentenek.

márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak itt, ezen az oldalon, hanem rokonok közt, másik platformokon is sűrűn látom, hallom, hogy egy rakat olyan ember van, magamat is ideértve, akik szeretnének párkapcsolatot, mégsem sikerül nekik. Az esetek többségben ez azért történik, mert nem találnak az igényeiknek, elképzeléseiknek megfelelő társat. Az más kérdés, hogy mennyire mozogtak a realitás talaján, avagy sem.

Olyanról is hallani innen-onnan, hogy azért maradnak benn egy rossz, lélekölő kapcsolatban, mert szerintük "még ez is jobb, mint egyedül".


Én úgy 20-21 éves koromig abszolút nem foglalkoztam a párkapcsolat témával. Azóta pedig eltelt ~3 év, és már máshogy állok a dologhoz, de még így sem fogok belerohanni egybe, vagy az első adandóba, hogy elmondhassam, hogy már nekem is van egy.

márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!