Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2060-2070-ben az akkori...

2060-2070-ben az akkori öregek, akik most még fiatalok. Vajon milyen ruházatban lesznek?

Figyelt kérdés

Mert ugye a mai öregek olyan ruhákban vannak előszeretettel, ami az ő fiatalkorukban volt divat.


Vagyis én simán eltudom képzelni hogy 2070-ben a kapucnis fölső lesz a tipikus nagypapa öltözet.


Mert pl ha megnézitek őket: [link]

Ők azért vannak idős korukban ilyen ruhában, mert az ő fiatalkorukban ilyesmi volt az átlag ruházat.



Oké ez egy régebbi kort ábrázol [link]


De pl a 90es években sok olyan idős bácsival lehetett találkozni, akik hasonló öltözetben voltak, mint a fentebbi képen lévő gyerekek.


ápr. 30. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Amit állítasz, az tök hülyeség, a "mai öregek" nem a saját fiatalkori öltözetükben járnak!

A mai 60 évesek fiatal korában a farmer, a miniszoknya volt a divat, amit belinkeltél, azok legfeljebb valami világ végi kis faluban voltak a parasztok (=földmüvelö) körében átlagosak.

ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Vissza a jövőbe c. film 2. részében 2015-öt írnak az utazásnál és ott a levegőben közlekedő autók voltak. Most 2024-et írunk és nincs így.:)
ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igazad van, csak nem derül ki, hogy mi a kérdés. Nyelvtanilag kérdés formában kiírt kijelentésről van itt szó, amit valószínűleg senki nem vitat.


Valóban, ahogy most "divat" a 90 éveseknél az otthonka, meg a fejkendő, meg a "tévékettő", 100 év múlva az agyontetovált, kapucnis, kacsaszájas nyuggerek lesznek, akik napi 20 órában a telefont nyomkodják, ami addigra olyan elavult lesz, mint most a kazettás magnó.


De addigra mi mind a föld alatt leszünk, azaz még filozófiai értelemben is lényegtelen.

ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Erről én is írtam ki egy kérdést a múltkor ☺️ amúgy szerintem is igy lesz. Én 94-es vagyok és kb 10 éve rátaláltam a stilusomra amit nagyjából többé kevésbé tartani is fogok szerintem életem végéig. Annyi lesz a különbség hogy olyan ruhadarabokat nem fogok felvenni ami koromnak már nem megfelelő, tehát cicanaci vagy dekoltált felső
ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

#2:

Mivel az csak egy film volt, és semmi köze nem volt a valósághoz, okoska.

ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Azért ez így nem igaz. Az emberek öltözködésre változik egyénenként is, ahogy idősebbek lesznek, ahogy a divat változik, de még az ízlésük is változhat, vagy a testük. Anyám 60 felett marhára nem úgy öltözködik, mint a 90-es években, amikor gyerek voltam ő meg a 30-as éveiben járt. Más lett a divat, neki is már más tetszik. Én most vagyok 37, teljesen mást hordok, mint 14 évesen, és vannak olyan 10 évvel ezelőtti ruhaim, amiket már ma sem vennék fel, hiába voltak akkor menő cuccok, ma már rohejesek lennének.
ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70-80 év között lennék. Nekem sokat változott az öltözködésem, tinikoromig még bénácska voltam és 30 éves korom után is fejlődött vagy bővült a stílusvilágom. Egyébként nagyon egyedi vagyok, szerintem ez a része megmarad. Például nincs klasszikus nagy télikabátom, nincs esőkabátom, nem hordok esernyőt, a fejemen mindig hordok valamit. Fel tudok venni bőrkabátot tavaszi esőzésre és melegebb aláöltözéssel télre is.
ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Én pont akkor lennék öreg ha élnék még

Szerintem mindenki megtartja a saját stílusát de közben konzervatívabb lesz hiszen érzik az emberek hogy már nem illik mutogatni magad

máj. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva nem értem az itteni válaszolók többségét: egyrészt csak igen kevés ember visel ugyanolyan stílusú ruhákat felnöttként- idösként, mint korábban, az emberek (már akik normálisak) ízlése változik, ezért az öltözetük is.

Én ahogy idösödök, egysre kevésbé vagyok konzervatív, sokkal változatosabban öltözöm, mint 30-40 évesen.

És ellentében a 9-essel, sokkal inkább mutogathatnám magam, mint korábban, mert idöközben rendszeresen sportolok, az alakom, kinézetem sokkal fiatalosabb, formásabb, mint ezelött 20-25 évvel.

Éppen ezért a legtöbbször hasonlóan öltözöm, mint a fiatalabbak, a legtöbb középkorúnál mindenképpen fiatalosabban, a mai általános viseletnek megfelelöen (pla kérdésben említett kapucnis melegítöfelsö az egyik kedvencem)

máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!