Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány lapnyi wc papír nem sok...

Hány lapnyi wc papír nem sok még pisiléshez (nőknél)?

Figyelt kérdés
Volt már abból otthon vita, hogy túl sok fogy?
máj. 1. 07:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire jó minőségű a papír. Mi itthonra jót veszünk, én abból 2 vagy 3 kockát használok. De pl a munkahelyemen ez a vékony sz.r van, abbol legalább 4 kockát szoktam tépni.

Nyilván normális háztartáaban/családban nincs ilyenből vita.

máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nálam a volt barátom amíg nálam lakott, 3-4 nap alatt elfogyott egy tekercs. El nem tudom kepzelni mit csinalt vele, ette, vagy direkt tekerte le, hogy kárt csinaljon nem tudom de furcsa
máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég sok wc papírt használunk mindketten. Míg otthon laktam, anyám sokszor vergődött miatta, hogy drága, sokszor inkább nem is vett, hogy miért nem elég nekem egy db zsepi kitörölni.

Én ezen nem vagyok hajlandó szarrágóskodni. Ennyire rosszul nem élünk, hogy a wc papírral is el kelljen számolni. Ne legyen olyan sok, hogy elduguljon a wc, ennyi. :D


Egyébként 3-4 kockát használok egyszerre, háromrét hajtva, viszont többször törlöm meg magam, nem csak egyszer, tehát így összességében több.

máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én sem zsugoriskodom a papíron, es en is 2-3 kockat használok pisiléskor, de abban sem vagyok benne, hogy valaki rosszindulatúan tekerje csak úgy, amit kinézek a volt barátomból, wc papírt mindig vettem. Jó, hogy vége lett a kapcsolatnak!
máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok függ a minöségtöl, van az az olcsó, barnás vacak, abból egyszerre 3-4 lap kell, mert szétmálik, van a nagyon sokréteges, az azonnal szakad, nálunk a 3 rétegü az, ami a legjobban müködik. Ebböl egyszerre kb 2-3 darab elég.
máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Olcsót nem veszek, nekem szürke papír nem kell, azt a kis árkülönbséget nem néztem soha, nem oszt szoroz, es hadd legyen egy fehér esztétikus es puha papír, nem egy ilyen olcsó darab
máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 3-4 lapot használok, de van olyan családtag, aki a kezére teker 3-4 kört, és úgy használja. (pisi után épp csak kicsit öblít, így ott marad a papír a lyukban, és látom, meg azt mondta, azért használ sok papírt, hogy ne legyen pisis a keze) Mindig jó minőségű, több rétegű papírt veszek (dm, zewa), így kicsit fáj a dolog. Ha ő vesz papírt, évente kb kétszer, az mindig valami silány minőségű, vékony sz@r. Tavaly elköltözött pár hónapra, negyedannyi papír fogyott, mint amikor itt lakik.
máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is 3-4 lapot használok + nagywc-zéshez nedveset is szoktam. Így nekem kb. 5 napig tart ki egy tekercs és egyedül élek.
máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
7 es, ki az aki nalad lakik időnkent es sok papírt fogyaszt?
máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A 7-es írta: "van olyan családtag" - feltehetöen nem állandóan él ott - munka, tanulás, egyebek miatt
máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!