Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány lapnyi wc papír nem sok...

Hány lapnyi wc papír nem sok még pisiléshez (nőknél)?

Figyelt kérdés
Volt már abból otthon vita, hogy túl sok fogy?
máj. 1. 07:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3 rétegűt használok, így 3 kocka elég. Ha meg úgy érzem még kell, akkor újabb 3 kockát tépek.
máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem használok, mert a tisztasági betét, amit naponta használok (meg menstruációnál az egészségügyi) felszívja azt a pár csepp pisit. Tehát felesleges használni.
máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 fúj bakker, és a pisis betétben ülsz egész nap.
máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#9, a sógornőm az, aki életvitel szerűen velünk él, de néha elcuccol az aktuális pasijához.

A lakás a férjemé, a szüleik nem élnek, ő meg anno belebukott a deviza hitelbe, meg a provident hitelspirálba.

máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#13 Igen, és? A betétet is lehet cserélni többször egy nap, sőt, kell. Meg eleve szennyeződött lesz ahogy a folyás meg a menstruációs vér belemegy, szóval amellett már nem téma, ha az a pár csepp pisi is a betétbe kerül.
máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nehezen tudom elkepzelni, hogy ezen is össze lehet veszni. De ma is tanultam valamit..
máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne lehetne mikor valaki leteker egy fel kilométert es te veszed a papírt es folyton kell vegyed es allj a kasszanal a vecepapírral, azt hiszik, hogy egy fosos vagy
máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát értem én picit többet használtam, mint a leírók, de akikkel éltem vagy ők is többet, vagy nem szólt senki. Én is veszem folyamat. Nem tudom ezen szerintem nem kellene. De nekem az is fura volt akik a fogkrémen össze tudták veszni. Nem személyes támadás. Nyugodalom. Egyébként meg nyugodtan kérd meg, hogy 50-50-be vegyétek. Ez így természetes. Eddig valószínűleg ezért sem merült fel bennem, hogy ez probléma lehet. Ne engedd, hogy ne vegyen, gondolom van munkája.
máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Be kell hozni h mindenki hasznalja a sajat vc papírját! Aki sokat szeret tekerni, az tekerje a sajat költségén!
máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

En vennek egy biztonsagi szekrényt es ott tartanam a dolgaim, penzem aktaim, ha valakivel laknák! Es mindenem , a kulcs mindig nalam lenne! Meg este is a parnam alatt h ejjel se tudjak kinyitni!

Vc re is vinnem magammal a kulcsot! En így csinaltam hosszú ideig es nem bantam meg, mert a volt pasimban nem bíztam!

máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!