Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem vagyok incel?

Ugye nem vagyok incel?

Figyelt kérdés

Félek tőle , hogy az vagyok! Pár dolgot magamról.


Nőket szeretem, de sosem volt kapcsolatom, még nem is beszéltem nővel 10 percnél többet, vágyom a társaságukra, de fordítva nincs így egy mindig mosolygós vidám arcot mutató ember vagyok, de belül nem esténként meg reggel mindig szomorú vagyok mert nekem sosem lesz senkim. Mindez oka, hogy kövér vagyok, de mivel nincs motivációm, hogy fogyózak azért nem is teszem. Nőt se férfit nem tudnék bántani engem párszor vertek meg mint a botot, de nagy bajom nem lett ez lényegében rasszista támadás volt, kettő sajna suliban 10 éve. Jaaa majd kihagytam, nem is tudnék mit csinálni egy nővel mert hát kicsi a izé, az van a fejembe, -jogosan- , hogy az számít leginkább.


Szóval.. hmm le vagyok csúszva nagyon, de valahogy elvergődök. Csak most beszéltül egy társaságba, hogy vannak az incelek akik undorítóak és úgy hát mintha magamat látnám. Remélem bemesélem. Ugye?



máj. 10. 00:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

"Viszont ha valaki egyszer is sikeresen párkapcsolatot alakít ki ahol elveszíti a szüzességét is, akkor onnantól már nem lehet soha többé incel. Legfeljebb szerencsétlen egyedülálló. Legalábbis szerintem így van, ez az én véleményem"



En is igy gondolom. Bar az amcsi Blackpill-es arcok szerint, ha nem voltal az utobbi 6 honapban novel, akkor mar incelnek szamitasz.



39F incel

máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!