Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újság olvasás közben, újság...

Újság olvasás közben, újság lapozásakor, miért nyalják meg az emberek az ujjukat?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem,ha valaki lapozz egy újságot,lapozás előtt megnyalja az ujját.


Ezt miért csinálják?



máj. 11. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert at újság lapjai összetapadnak, ha nedves az ujja, akkor ahhoz tapad a lap és át lehet lapozni
máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Rendkívül írritáló egy szokás!
máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, de ettöl még ez a magyarázat.
máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert száraz kézzel sokszor nem lehet elválasztani egymástól a lapokat, nedvessel viszont igen. Még nem könyv a kezedben?
máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Száraz kézzel nehéz lapozni. Nekem eszméletlen száraz mindig a tenyerem, nem vicc, tökre irigylem azokat, akiknek izzad.


Boltban a legrosszabb, mert a zacskókat sem tudom száraz kézzel széthúzni, de a bevásárlókocsi megfogása után nem fogom megnyalni az ujjam.


Nagypapámnak amúgy volt ilyen kis szivacskorongja, amit elvileg a postán használtak ujjnyálazás helyett.


[link]

máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy jobban tapadjon hozzá a lap, és könnyebb legyen lapozni. De ez csak néha szükséges, általában csak egy idegesítő rossz szokás.
máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!