Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet első ránézésre...

Hogyan lehet első ránézésre megkülönböztetni egymástól az A330-ast és a B787-est?

Figyelt kérdés
Engem érdekel a repülés, többnyire képben is vagyok a repülőgépekkel de ez kifogott rajtam.

2022. nov. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az A330-as szárnyain van winglet, a B787-esén viszont nincs. Szerintem sok egyéb mellett ez a legmarkánsabb különbség.
2022. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nagyon sok különbség van... Názegess képeket, videókat és memorizáld a látottakat.

A pofájuk teljesen más, a 787 cocpit ablakai nagyon egyediek, nem lehet eltéveszteni.

Illetve a hajtóművek burkolatának hátulján lévő fogazás nem található meg egyetlen Airbuson sem.

2022. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az Airbus A330 lényegében az 1972-ben megjelent A300 dizájnja kissé módosítva, a Boeing 787 2009-ben repült először. Az alap A330-nál nagyobbak a hajtóművei (az A330neo esetén hasonló). A 787 orra "egyenes", a pilótafülke ablakai íveltek, míg az A330 orra hagyományos. A 787 szárnya kissé felfelé hajlik, összességében modernebb megjelenésű.
2022. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!