Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez megcsalasnak szamit?

Ez megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés

Tegnap osszejottem az exemmel majd a masik exemet beceztem es azt irtam ra harapnek a nyelvere (poenbol)(Semmit nem erzek iranta, es nagyonszeretem a baratom....ez nem megcsalas..?

Nektek a flortoles uzenetben megcsalas...?



máj. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy nekünk mi a megcsalás. Nincs egy univerzális lista arra, hogy mi megcsalás és mi nem.


Vannak párok, akiknél rendben van, ha másokkal szexelnek. Vannak olyan párok, akiknél az sincs rendben, ha idegen ellenkezö nemüekkel beszélget valaki.


Az a kérdés, hogy nálatok ez bele fér-e vagy se. Ha hosszú kapcsolatot szeretnél, akkor ezt a kérdéskört érdemes átdumálnotok.

máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, döntsd már el mit akarsz... Neked hogy esne, ha a barátnőd ilyeneket írna az exének? Te lennék a legjobban felháborodva.
máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Szinte amennyi ember, annyiféleképpen lehet értelmezni a megcsalást, annyiféle dolgot lehet mondani, ami már átlépi a határát.

Nekem pl. nem férne bele, hogy a barátom ilyeneket írjon az exének, amikor elvileg velem jár.

máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás,hanem tiszteletlensèg. Jellemzi a kapcsolatod. Téged se fog tisztelni a masik ,ha így viselkedsz.
máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rib*nc vagy szimplán.
máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!