Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jelenleg van kb. 400 000...

Ha jelenleg van kb. 400 000 Ft megtakarításom, butaság lenne abból almás telefont venni?

Figyelt kérdés

1 millió Ft-ot akarok összegyűjteni.


Kiadásom nincs. A család biztosít nekem lakást, ahol egyedül élhetek, ők fizetnek mindent. Közben tanulok és dolgozok.


Jelenleg 400 000 Ft körüli megtakarításom van. De vágyom egy almás telefonra, amely 200 000 Ft körül van.


máj. 23. 15:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
máj. 23. 15:33
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha nagyon szeretnéd, akkor vedd meg nyugodtan. 🙂 Te döntesz.
máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Katona Dius ***** válasza:
100%
Te pénzed, azt kezdesz vele, amit akarsz. Én nem vennék belőle, mert engem nem érdekel, milyen márkájú a telefon, amíg tudom használni arra amire kell nekem. De ez én vagyok. Ha te naaaagyon akarsz olyat, akkor vedd meg.
máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%

Te pénzed, te kerested meg, szóval vedd meg.


De a helyedbe 13 felett vennék iphoneot, mediamarktba kb 40kval lenne több, mint amit most kinéztél.

máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bolognai a kedvencem ***** válasza:
88%
Ennyiért már kapsz jobb ár érték aranyú használt almás telefont garanciával is. De ha szeretnéd akkor hajrá.
máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Miert nem csinálsz belole 800-at? A pénzt forgatni kell, pláne ha nincsenek bevételeid.
máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire régi a mostani telefonod. Ha már nagyon és ráfér a csere, akkor oké. Ha csak 1-2 éves, akkor várj. Később jobb telefont kapsz ennyiből.
máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más amire gyűjtenél akkor vedd meg.


Én pl. autóra rakok félre, 100-nál többet így telefonra nem költök.


Lehetne beszélni a telefonról, hogy mi éri meg és mi nem és kinek, mert ki mire használja ugye....


olyan mint hogy veszel egy Macbook m2-őt 500--ért, vagy egy Aspire laptopot 200-ért....

Namost mire használod? Neteznei, filmeket nézni, zenét hallgatni meg egy office csomagora?


De attól is függ kinek mennyi pénze van aki 1 milliót keres havonta lesz**ärja h 500 vagy 200.


De sokszor ez olyan, hogy "nekem is olyan van"

máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen
máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#6


Bevételem van, és hát pontosan ez tart vissza a vásárlástól, hogy ebből a 400-ból lehetne 800-at, vagy akár többet is csinálni.

A cél az lenne, hogy eljussak az első milliómig, így viszont -200 000 Ft-om lenne.


Szóval bár érzelmileg akarnám a telefont, de észszerűen inkább pénzt kellene gyűjtenem.

máj. 23. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!