Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelemben sikertelenek,...

Szerelemben sikertelenek, csalódottak: belemennétek egy kvázi érdek kapcsolatba?

Figyelt kérdés

ukrán lánnyal beszélgetek egy ideje és menekülne a háborús zónából. nem kamu mert többször beszéltünk szóban, videón is, pénzt nem kért.

ti belemennétek olyanba hogy befogadnátok cserébe egy párkapcsolatért és testi dolgokért?


máj. 23. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

kiegészítésként nem vagyok tini, se szűz. Csak rohadtul szerencsétlen a szerelemben, és minden kapcsolatom azzal végződött, hogy megcsaltak, elhagytak.

Akkor most megpróbálnék egy olyat, hogy előre tudom, hogy ez egy érdek dolog, ő is megkapja amit akar és én is.

máj. 23. 22:42
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudnék a tükörbe nézni. Tekintve, hogy egy másik ember nyomorát használnám ki.
máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy fokkal jobb, mintha egy orosz katona eroszakolna meg, de attol meg ocsmany kihasznalas. Miert nem opcio, h segitesz neki, de nem varsz el semmit cserebe?
máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értelek amit írsz, de gondolod ő őszinte szerelemből csinálja ezt vagy érdekből? És tisztában vagyok azzal, hogy dobbantani fog amikor csak lesz rá lehetősége.


A tükörbe nézésről pedig annyit, hogy az összes exem úgy él mint hal a vízben, pedig a csillagokat is lehoztam nekik az égről. Én meg jártam pszichológushoz meg mindenhova hogy fel tudjam dolgozni amit tettek velem. Ennyit az élet igazságosságáról meg a karma visszaadja című bullshitről.

máj. 23. 22:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nem erőszakolom meg. Ez egy deal. Ő is nyer vele, én is.
máj. 23. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Az exeid szemetsegeit az ukran csajon bosszulnad meg? Szep kis alak vagy.
máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Seila ***** válasza:
95%

Ha lesz majd alkalma, egyből átver, csak már későn veszed észre.

Az ott élőknek a cél, hogy lelépjenek és ezért bármit bevállalnak.

máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen tudom ezzel maximálisan tisztában vagyok.

Mivel nincs vagyonom, nagyon át sem tud mivel verni. Elhagy? Tudom. De legalább most előre tudom.


Akik elitélnek, majd ha abban a cipőben lesztek amiben én voltam többször is majd megértitek.


És mindenkinek köszönöm a válaszokat.

máj. 23. 23:00
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem leszek olyan cipoben, amitol a gerincem eltunik, es kihasznalok egy masik embert. Szanalmas vagy.
máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Elofordulhat ,h tetszel is neki es jol erzi veled magat. Van annyi elettapasztalatod,h eszeeveszed,h valaki csak az anyagiak miatt van veled vagy onmagadert is. Vagj bele. Az elozo kapcsolataidnal nem lesz rosszabb.
máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!