Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz lenne otthagyn...

Szerintetek gáz lenne otthagyni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Helyette lenne egy kertészeti meló, ahol segédkezni kéne

máj. 24. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem tetszik a szak, vagy úgy érzed nem neked való.
máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szóval eldobod magadtól a lehetséges jövőbeli jólét lehetőségét, azért, hogy segéd munkás legyél?


Keresd meg a mentorodat a tanárok közül és beszélgess vele. Erre külön képzéseket kapnak.

máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2# Attól függ.. Ha valami piacképes szak, akkor tényleg kár otthagyni, de hogyha ilyen büfeszak mondjuk és utálja is, akkor inkább hagyja ott..
máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nappalin tanulsz, folytathatnád levelezőn mondjuk, és akkor munka+tanulás is lesz. Ha abbahagyod, passzív félévre váltasz, nagyon nehéz lesz visszarázódni!
máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.

Én mezőgazdasági technikus szakon végeztem, és ebben is dolgozom.

Ha nem érdekel az agrár/mezőgazdaság, sűrgősen felejtsd el.

Ez egy olyan dolog, hogy kívülröl szépnek tűnik, de ezer felelősséggel, és hozzá értéssel jár.

Oké, anyagilag megéri, az tény.

máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sehol nincs megírva, hogy mindenkinek diplomát kell szereznie. Nekem se kellett volna! Nem három, egy se! Csak éppen 50 is elmúltam, mire megtapasztaltam, milyen földöntúli boldogságot okoz nekem a nyers fa érintése, illata. Tuti, hogy ha ezt korábban tudom, asztalos, vagy ács lettem volna. Így csak barkácsolás közben élvezkedek, meg a horgászatra viszek magammal egy darab szilfát, azt fogdosom.
máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!