Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet nárcisztikus személyiség...

Lehet nárcisztikus személyiségzavaros emberekkel beszélgetni, itt?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok érdekelnek, akikről szakember állapította meg, nem ő saját magáról.
máj. 27. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Rakott karfiol ***** válasza:
72%
Azért nehéz, mert valójában a nárcisztikusok nem vallják ezt be szinte soha, nem mennek szakemberhez. Nagyon-nagyon ritka esetben. Ezért nincs róluk stasztika sem. Az áldozataikból tudunk következtetni a számukra. Mert a bántalmazott szokott segítséget kérni, ha ott tart. A bántalmazó nem.
máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De én az vagyok. Be is vallom. Pszichológusoknál derült ki, tesztekkel.
máj. 27. 07:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne akarj... A való életben is nehéz őket elviselni.
máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: én magam vagyok az, más személyiségzavarosokkal szeretném összevetni a tapasztalásaimat, megéléseket.
máj. 27. 08:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért,milyen személyiségvonásokkal rendelkezel?(Úgy értem,amivel rendelkeznek a nárcisztikusok is.)
máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy felsőbbrendűség van bennem. Nem mindenkivel szemben, de sokakkal. Valakivel szemben persze én érzem alsóbbrendűnek magam.

Manipulatív hajlam is van bennem, és még csak azt se értem, kinek ártok ezzel? Nem megkárosítani akarok másokat, nem erről van szó.

Figyelmet akarok. De ezt se úgy, hogy feltűnő viselkedés jellemezne, ha van egy húszfős csoport, akkor ott mindig nekem kell szerepelni. Nem, nem így. Máshogy.

máj. 27. 08:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Írj egy kicsit részletesebben,pontosabban!Eddig még elég sok emberre igaz lehet ez a leírás,nálunk így kapásból a fél cégre. :-)
máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pont az előbb találtam valami érdekeset egy kommentben egy nárcisztikus áldozatokat gyűjtő fb-csoportban. Ott volt egy kommentben egy leírás, tapasztalás, ami pont rám illik. Én meg nem is tudtam, hogy ez nagyon elítélendő dolog. Majd leírom.
máj. 27. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!