Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen két nárcisztikus...

Milyen két nárcisztikus személyiségzavaros ember párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
A volt férjemnek ez a személyiségzavara van, s úgy tűnik a nőjének is.Egyelőre úgy tűnik, hogy a gyermekünket, illetve rajta keresztül engem, és a nő volt párját próbálják manipulálni, bántani, mások előtt bemocskolni.Jó lenne, ha egymással foglalkoznának, minket végre békén hagynának.Különösen a gyermekünket.
2018. okt. 29. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy jó összeállítást eredményez ez, mert egymást túllicitálva fognak viselkedni így egymással, tehát "ki tud nagyobbat mondani bármiről is", de úgy, hogy közben ők szuperek, jók maradnak, így nem látva be a saját hibáikat.
2018. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látod, hogy soha nem lesz ennek vége? :(
2018. okt. 30. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel milyen a párkapcsolatuk? Ennyiből te is foglalkozz a magad dolgával, ne velük.
2018. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Látszik, hogy fogalmad nincs erről a személyiségzavarról.Pokollá teszik az életünket.Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy az ilyen emberek miért nem egymással foglalkoznak, miért bántják a volt párjukat, gyermeküket.Van-e remény, hogy egyszer békén hagynak minket.
2018. okt. 30. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs rá remény, hogy az ilyen ember megváltozzon. költözz tőle minél messzebb. ha láthatása van, korlátozódjon annyira a kommunikációtok. Kérdezz rá ügyvédnél, hogy mit lehet tenni.
2018. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi,már mindent-mindenkit végigjártam.Hosszadalmas a jogi út.Marad a költözés.

Egyszerűen nem értem, miért nem egymással foglalkoznak.

2018. nov. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!