Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik az épített műszempilla?

Tetszik az épített műszempilla?

Figyelt kérdés

Olyan divatos lett a dús, fekete műszempilla. Szép tekintet helyett ronda, határozott tekintetet varázsol. Nem is lehet a nő szemébe nézni rendesen.

Nektek tetszik?


máj. 27. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

Nem tetszik nekem.


De biztos van olyan férfi akinek tetszik.

máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nekem nőként sem tetszik. Mintha valami szőrös bogarat ragasztanának a szemükre a nők. Van pár olyan verzió, ami nem zavar, de amikor olyan sűrű, hogy a szemhéj sem látszik tőle, szerintem az csúnya.
máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Nekem nőként nem tetszik.
máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, ami szép, igényes, nem valami feltűnő pókháló.

Viszont az is csak kb. 2 hétig szép. Nekem nagyon nagy macera lenne 2 hetente menni frissíttetni.

Látok én is sokakon iszonyat rondákat. Akinek meg nem lenne olyan ronda, annak is csúnya lesz 2 hét után, mert a legtöbben 4 hetente mennek frissítésre.

Ez olyan, mint a műköröm, meg a géllakoztatás. Az is az első két hétben szép csak.

máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Undorító,mondom is a csajoknak itt a munkahelyen, hogy én ollóval levágnám 3 milliméteresre.😁😋
máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

A jó ízlés határain belül igen.

Nekem is volt többször is. Kicsi szemem van, rejtett szemhéjam, világos, ritka pillákkal. Spirállal sosem tudod olyan közel menni a tövekhez, hogy ne látszódjon a világosság. Pedig kicsi szilikonos keféket használok. Az viszont hosszításhoz nem alkalmas.

Már a 3D pilla is sok a saját pilláimhoz képest. Ezér max. 2D nagyon ritkán.

Sajnos sok nő nincs tisztában a saját adottságaival, ezért túlzásba esik a dús, seprűszerű pillákkal, a pillás meg persze nem akar elesni a pénzétől, inkább megcsinálja, mint megmondja az igazat. Mert azt senki nem szereti hallani.

máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító, valóban, mintha bogaras lenne a szemük. Mikor divatba jött, még lehetett látni igényeseket, de mostmár a 100D-vel katasztrófa.
máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, borzalmas :(
máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuh nekem nagyon taszító nőként.
máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!