Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit nagyon-nagyon...

Mi az, amit nagyon-nagyon irigyeltek? Amiért bármit megadnátok?

Figyelt kérdés
Én a nagy családot, sok gyerekkel.

2012. szept. 18. 17:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ó, egyrészt úgy 15 centinek nagyon örülnék. Most 150 vagyok, szinte már kikészít hogy mindenki 1-2 fejjel nagyobb nálam. Néha már rettenetesen kellemetlen. Ééés ha mellé még úgy nézhetnék ki mint egy tök átlagos csaj az utcáról, akkor hm... az különösképpen jó lenne. Konkrétan égek a vágytól, hogy egy sablonos valakiből egyéniséget varázsoljak, főleg úgy ha én lennék az az illető. Kár hogy lehetetlen. Emellett egy értékelhető férfi is jól jönne az életembe, aki tényleg viszont szeret. Kár hogy ez sem mostanában fog előfordulni.
2012. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen,vannak persze dolgok aminek még örülnék,és vágyom rá,de olyan amiért bármit megadnék nincs.
2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Tojasleves ***** válasza:

11-es! Lehet csak az értékrendeden kéne változtatni, és akkor csoda sem kell, hogy elégedett legyél...

Én sem vagyok magas, és jóképű, de egóm az van annyi, hogy Dunát lehet vele rekeszteni :)Nem is problémázok :)

2012. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

11-es! NEM CSAK A KÜLSŐ A LÉNYEG! ez a szöveg mások szerint sablon.szerintem nem. nekem azis számít. persze még fiatal vagyok,de az öregebbeknek meg főleg.. 16/F


13-as! Teljes Respect.énsem tartom magam szépnek,csúnya se vagyok, egóm mint a tenger. vannak szépséghibáim.de fő az optimizmus! az igazi szerelem nem a külsőből fakad:)

2012. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az igaz szerelmet szerintem megtaláljátok majd valamikor. Nekem már sajnos nem lehet több gyerekem ( egy már van ), de azért álmodozom róla. Sok sikert az álmokhoz. :)) 32N
2012. szept. 18. 20:20
 16/29 Tojasleves ***** válasza:

14-es, Van nevem, használhatod :)

Ez a jó hozzáállás!

Könnyebb elfeledtetni magabiztossággal, és önbizalommal az apró szépséghibákat. Nekem például bejönne egy 150-es nő, mondjuk 60 kiló alatt (bocs a sztereotípiáért, én ilyen vagyok).

2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Normális munkahely, normális fizetéssel!
2012. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Én nem irigylek semmit, ugyanazt megszerezhetem ami másnak van, ha nagyon akarom!
2012. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon irigylem azokat akik kiválóan tudnak focizni, mert imádok, de nincs egy hű, de nagy tehetségem... :D
2012. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Tojasleves ***** válasza:

18! Akkor te egy nagyon szerencsés ember vagy, mert nekem ezért dolgoznom kell, nem kevés izzadtsággal, nélkülöznöm kell, nem keveset.

Férgeknek kell engedelmeskednem, nemet mondani nem szabad.

De hát ilyen a külföldi munka...

2012. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!