Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy a mai világ csak a 13-15 éves gyerekeket és a nyugdíjasokat szolgálja?

Figyelt kérdés

Nézem a tv-t, hallom a rádiót, munka közben (bolti dolgozó vagyok) látom a sok akciót, ami senkit nem érdekel, de a nyugdíjasok hatosával viszik...

azért van ez, mert másképp ezek a korcsoportok magukba fordulnának? Láttam a fókuszban is, hogy sok tinédzser öngyilkos akár lenni. Tényleg ennyire rossz nekik? Engem speciel a hideg ráz attól, hogy mennyire kizökkent a társadalom. Szerintetek?



2013. jan. 22. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit azért leszögeznék, hogy annak a sok tinédzsernek annyira azért nem rossz (talán egy-két kivételtől eltekintve), csak manapság a tiniknek divat túl érzelgősnek lenni és mindent túlreagálni. Pl egy hónap után dobott a pasim, uramisten, vége a világnak, iszok egy kis ciánt...


Nyugdíjasokkal kapcsolatban pedig szerintem lényeges szempont, hogy ők a nyugdíjukból sokkal kevesebbet tudnak beosztani, mint egy fiatalabb felnőtt az átlagos fizetéséből, így nyilván a nyugdíjasoknak többet jelent olcsóbban hozzájutni bizonyos termékekhez.

2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A jó büdös francot. A mainstream média csak a rossz hírt meg a lehangolást hozza, fele annyi gyerek nincs annyi baja mint amennyire felfújják. Attól hogy van 2 család aki rossz helyzetben van, vagy 3 gyerek akinek ennyire rossz és ezt mutatják csak attól még nem az egész ország ilyen.

Azt ajánlom inkább kattanj le a fókuszról úgyis csak szenny.

2013. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!